مردم از مراجعه غیرضروری به بانک‌ها خودداری کنند/ تمام شعب بانک‌ها مجهز به بانکداری الکترونیکی هستند | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

مردم از مراجعه غیرضروری به بانک‌ها خودداری کنند/ تمام شعب بانک‌ها مجهز به بانکداری الکترونیکی هستند

  • دوشنبه 10 آذر 1399 18:00
  • شناسه 47798
مردم از مراجعه غیرضروری به بانک‌ها خودداری کنند/ تمام شعب بانک‌ها مجهز به بانکداری الکترونیکی هستند

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی گفت: ازآنجایی که خدمات غیرحضوری به مشتریان بانک‌ها ارائه می‌شود از مردم تقاضا داریم از مراجعه غیرضروری به بانک‌ها خودداری کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، قیطاسی دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی با بیان اینکه طبق مصوبه ستاد ملی کرونا در نحوه فعالیت بانک‌ها و ادارات در مناطق قرمز تغییراتی اعمال شده است، گفت: تمام کارکنان و شعب بانک‌ها به دو بخش تقسیم شده اند.

وی افزود: ۵۰ درصد شعب بانک‌ها در سطح کشور با ۱۰۰ درصد از کارمندان باز هستند و به مردم خدمات ارائه می‌دهند.

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی بیان کرد: در مناطق نارنجی تمام شعب با ۲ سوم کارکنان فعالیت دارند و در مناطق زرد هم تمام شعب باز هستند با ۱۰۰ درصد پرسنل به مردم خدمات ارائه می دهند.

قیطاسی توضیح داد: تمام شعب بانک‌ها مجهز به بانکداری الکترونیکی و خدمات غیرحضوری مطلوب هستند و پیشنهاد می‌شود مردم به جای مراجعه به شعب بانک‌ها از خدمات الکترونیکی و غیرحضوری استفاده کنند.

وی درباره ساعات کاری بانک‌ها گفت: از ابتدای خرداد ماه ساعت کاری بانک‌ها از ۷:۳۰ صبح و تا ۱۴:۳۰ است و بانک‌ها از ساعت ۸ صبح به مشتریان خود تا ساعت ۱۴:۳۰ به مشتریان خود خدمات ارائه می‌دهند.

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی بیان کرد: تمامی اطلاع رسانی‌ها در حوزه بانک‌ها از طریق روابط عمومی انجام می‌شود و ساعات کاری بانک‌ها هم به طور معمول از طریق کاغذ در ویترین بانک‌ها نصب شده است.

قیطاسی بیان کرد:ضمناً در مناطق نارنجی نیز طبق روال گذشته تمام شعب با دو،سوم پرسنل و مناطق زرد تمام شعب با صد درصد پرسنل فعالیت خواهند داشت.

وی گفت: از مشتریان بانک‌ها نیز تقاضا داریم با استفاده از خدمات غیرحضوری از مراجعه به شعب خودداری کنند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «پولی و مالی، بانک، بیمه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها