تسهیلات بانک سینا برای اهالی فرهنگ و هنر | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تسهیلات بانک سینا برای اهالی فرهنگ و هنر

 • شنبه 27 دی 1399 09:28
 • شناسه 49334
تسهیلات بانک سینا برای اهالی فرهنگ و هنر

متقاضیان واجد شرایط مجازند برای اخذ تسهیلات از بانک سینا تا پایان دی جاری در رسانه کار ثبت نام کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، بانک سینا به اهالی فرهنگ، هنر و رسانه در قالب عقد مرابحه به صورت یک مرحله‌ای با نرخ سود ۱۲درصد و در اقساط ۲۴ماه تسهیلات پرداخت می‌کند.

متقاضیان واجد شرایط مجازند برای اخذ این تسهیلات تا پایان دی جاری در رسانه کار ثبت نام کنند. باز پرداخت اقساط تسهیلات فوق، از اول خرداد سال ۱۴۰۰ خواهد بود.

مطابق دستورالعمل ابلاغی کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا و در ادامه اقدامات حمایتی بانک سینا از کسب و کارهای آسیب‌دیده، اهالی هنر، فرهنگ و رسانه نیز می‌توانند از این تسهیلات بانک بهره‌مند شوند.

در راستای حمایت از فعالیت‌ها و مشاغل غیردولتی به شدت آسیب‌دیده از شیوع کرونا، کسب و کارهای حوزه‌های «فرهنگ، هنر و رسانه» نیز می‌توانند از تسهیلات در نظر گرفته شده این بانک استفاده کنند.

از جمله فعالیت‌ها و مشاغل فرهنگی مشمول این طرح می‌توان به مشاهیر، مفاخر، برندگان جوایز معتبر و برگزیدگان و شایستگان تقدیر جشنواره‌های کتاب، ناشران، کتاب‌فروشان، چاپخانه‌ها، آژانس‌های ادبی، واردکنندگان کتاب و استارت‌آپ‌ها و شتاب‌دهنده‌های حوزه کتاب اشاره کرد.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «پولی و مالی، بانک، بیمه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • صنایع غذایی هپتینا

  دشت اول

  صنایع غذایی هپتینا (10)

  خانم شیما سادات ترابی ساکن رفسنجان از نوجوانی به کارآفرینی و امور خیریه علاقمند بود . او کارگاه تولید کیک و کلمپه را در کشکوییه رفسنجان دایر کرده و حدود 15 نفر از ناشنوایان را به کار گرفته است .

 • تولید نگین گوهر درخشان

  دشت اول

  تولید نگین گوهر درخشان (11)

  خانم مریم علیپور اولین نفری بود که تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی را از سال 1389 در شهرستان شهربابک شروع کرد . او صاحب شرکت تعاونی گوهر درخشان است و مربی چیره دستی نیز در این زمینه به شمار می آید . آدرس : کرمان ، رفسنجان ، خیابان شهدا ، شهدای 3 تلفن : 09137063798

 • تحریریه تولید

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه تولید (1185)

  تولید تلویزیون با 44 درصد افزایش، ساخت گیربکس 6 سرعته برای نخستین بار در کشور، کاهش شمار فرش بافان در اصفهان وجدیدترین اخبار تولید و اقتصادی تحریریه تولید ساعت 12 یکشنبه 10 اسفند

 • تحریریه تولید

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه تولید (1184)

  ارتباط تصویری با آقای لطیفی سخنگوی گمرک، گزارش رمزارزها یا کریپتوکارنسی، ساخت گیربکس 6 سرعته تحریریه تولید ساعت 10 یکشنبه 10 اسفند

 • صنایع مسی دینا تولید کننده انواع ظروف مسی دست ساز

  دشت اول

  صنایع مسی دینا تولید کننده انواع ظروف مسی دست ساز (1)

  هادی اشرف برای فروش و عرضه تولیدات خود نام و نشان تجاری مس دینا را برگزید و هم اکنون عنوان دار تولید کننده ظروف دست ساز مسی است .

آخرین خبرها