حمایت بیمه سرمد از اقشار آسیب‌پذیر و دانش‌آموزان نیازمند | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

حمایت بیمه سرمد از اقشار آسیب‌پذیر و دانش‌آموزان نیازمند

 • شنبه 27 دی 1399 09:31
 • شناسه 49335
حمایت بیمه سرمد از اقشار آسیب‌پذیر و دانش‌آموزان نیازمند

بیمه سرمد، مبلغ ۱۰ میلیارد ریال را برای خرید تبلت‌ برای دانش‌آموزان تحت‌پوشش کمیته‌امداد اهدا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، بیمه سرمد جهت خرید تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند، ۱۰ میلیارد ریال به کمیته امداد امام‌خمینی (ره) اهدا کرد. شیوع ویروس‌کرونا باعت تعطیلی مدارس و عدم‌تشکیل کلاس‌های درس شده است و آموزش‌های مدارس در فضای مجازی انجام می‌شود.

این اتفاق باعث شده تا دانش‌آموزان نیازمند و مناطق محروم، به علت نبود امکانات و دسترسی به وسایل ارتباطی از تحصیل محروم شوند. 

به همین منظور، بیمه سرمد در راستای مسوولیت اجتماعی و انجام فعالیت‌های عام‌المنفعه و به سبب همکاری نزدیک با مجموعه بزرگ کمیته امداد امام‌خمینی (ره) که در خط‌ مقدم محرومیت‌زدایی است، قدم کوچکی را برای خدمت‌رسانی به دانش‌آموزان نیازمند برداشت.

مجتبی کاتب و مهدی مهدوی، رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل بیمه‌سرمد در دیدار با سیدمرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام‌خمینی(ره)، برای حمایت از دانش‌آموزان نیازمند و کم‌بضاعت که به علت کمبود امکانات از تحصیل محروم شده‌اند، مبلغ ۱۰ میلیارد ریال را برای خرید تبلت‌ برای دانش‌آموزان تحت‌پوشش کمیته‌امداد اهدا کردند، تا مجموعه سرمد نقش کوچکی در حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه و دانش‌آموزان محروم داشته باشد.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «پولی و مالی، بانک، بیمه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • تابان گستر پویا
 • تعمیر و بازسازی رینگ موتور سیکلت 52

  تعمیر کار

  تعمیر و بازسازی رینگ موتور سیکلت 52 (52)

  این برنامه قصد دارد تا با آموزش نحوه تعمیرات وسایل کهنه و از کار افتاده و بازگرداندن آنها به چرخه استفاده دوباره، علاوه بر کاهش هزینه خرید وسایل نو و مصرف گرایی، فرهنگ صرفه جویی در خانواده های ایرانی را نهادینه سازد.

 • جعبه ابزار

  خودت بساز

  جعبه ابزار (30)

  این برنامه قصد دارد تا با آموزش و ساده سازی انجام پروژه هایی تولیدی کوچک، خانواده ها را از صرف هزینه های گزاف در خرید کالا ها و ملزومات زندگی بی نیاز ساخته و ایشان را به ساخت همان وسایل با کمترین امکانات و به دست خود، ترغیب نماید.

 • پنجم اسفند ماه 99

  ویژه برنامه بورس

  پنجم اسفند ماه 99 (49)

  با وجود اینکه حدود 10 الی 12 دلار در هر اونس افزایش داشته امروز اما میبینیم طلا تقریبا همان روند دیروز خودش را ادامه داده اون هم دلیلش این هست که بازار ارز تقریبا به یک آرامشی رسیده است

 • چهارم اسفند ماه 99

  ویژه برنامه بورس

  چهارم اسفند ماه 99 (48)

  لمروز خبرهای خوشی را از بازار ارز میتونیم بشنویم چون تقریبا چند دقیقه پیش بازار متشکل ارز ایران نرخ دلار را 24253 تومان اعلام کرده بود که این دوباره کاهش پیدا کرد

آخرین خبرها