بانک دی در ارائه خدمات ارزی محدودیتی ندارد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بانک دی در ارائه خدمات ارزی محدودیتی ندارد

  • شنبه 27 دی 1399 09:35
  • شناسه 49336
بانک دی در ارائه خدمات ارزی محدودیتی ندارد

بانک دی در ارائه خدمات ارزی و ریالی به مشتریان خود به ویژه بنگاه‌های اقتصادی بزرگ و توانمند هیچ محدودیتی ندارد و از حداکثر توان در این زمینه بهره خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، مدیر عامل بانک دی در سفر به استان اصفهان به ظرفیت‌های این بانک در حوزه ارزی اشاره کرد و گفت: بانک دی در ارائه خدمات ارزی و ریالی به مشتریان خود به ویژه بنگاه‌های اقتصادی بزرگ و توانمند هیچ محدودیتی ندارد و از حداکثر توان در این زمینه بهره خواهد گرفت.

پیاده‌ سازی برنامه جذب گسترده مشتریان شرکت فولاد مبارکه در راستای افزایش سهم اعتبارات اسنادی ریالی بانک و رایزنی برای انعقاد تفاهم‌نامه ارزی دوجانبه، گسترش عملیات ارزی و اعطای تسهیلات و تعهدات به شرکت ذوب‌آهن و قالی سلیمان و پرداخت تسهیلات و فراهم آوردن زمینه جذب  شرکت‌های زیرمجموعه شهرداری استان اصفهان از جمله موضوعات مطرح شده در این سفر بود.

دکتر برات کریمی مدیرعامل بانک دی دراین سفر با همراهی رحیم طاهری، عضو هیات‌مدیره، مجتبی دهاقین، رئیس اداره امور شعب ۲ و مهرآفرین امینی اقدم، رئیس اداره عملیات ارزی بانک دی برای توسعه همکاری‌های مشترک با مدیران شرکت فولاد مبارکه، شرکت ذوب‌آهن، قالی سلیمان، شهردار و اعضای شورای شهر و رئیس اتاق بازرگانی صنایع و معادن این استان دیدار و گفت‌وگو کرد.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «پولی و مالی، بانک، بیمه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها