تولید روزانه 25 هزار ماسک و 60 تن محلول ضدعفونی در سایپا | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تولید روزانه 25 هزار ماسک و 60 تن محلول ضدعفونی در سایپا

  • سه شنبه 24 تیر 1399 23:19
  • شناسه 44166
تولید روزانه 25 هزار ماسک و 60 تن محلول ضدعفونی در سایپا

برند سایپا روزانه ۲۵ هزار عدد ماسک به صورت رایگان در شبکه سلامت کشور توزیع می‌کند

برند خودروسازی سایپا در راستای مسئولیت های اجتماعی خود برای مقابله با کرونا روزانه ۲۵ هزار عدد ماسک بهداشتی تولید و بصورت رایگان در شبکه سلامت کشور توزیع می کند.

تولید روزانه ۶۰ تن محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح و توزیع رایگان در شبکه سلامت کشور و راه اندازی میز خدمت اینترنتی و غیرحضوری و استفاده از پلت‌فرم‌های مجازی جهت انجام امور مشتریان در بخش فروش و خدمات پس از فروش نیز از دیگر اقدامات این سازمان در راستای مقابله با بیماری کرونا بوده است.

این برند در همین زمینه ارائه خدمات در محل و درب منزل مشتریان با رعایت اصول بهداشتی ( تعمیر و ایاب و ذهاب رایگان) را در دستور کار خود قرار داد و خدمات رایگان امداد و تعمیرگاهی به پزشکان و پرستاران فعال در مراکز درمانی مقابله با کرونا ارایه داد.

از دیگر اقدامات این برند سایپا می توان به راه اندازی سامانه آموزشی آنلاین تعمیرات فنی خودرو، تمدید خودکار گارانتی محصولات به جهت ترغیب مشتریان به عدم مراجعه حضوری به نمایندگی‌ها، ضدعفونی معابر و خودروهای مردمی توسط بسیج و گروه های جهادی برند سایپا و توسعه ۲۰ درصدی ناوگان امدادی خدمت در محل اشاره کرد.

ایجاد پروتکل استفاده اجباری از ماسک توسط همه کارکنان، ارائه ماموریت حمایتی به کارکنان مبتلا به کرونا و دورکاری افراد دارای سابقه بیماری‌های خاص نظیر دیابت، بیماری‌های قلبی و عروقی و …..، ارائه ماموریت دورکاری به بانوان جهت رسیدگی به امور منزل در زمان تعطیلی مدارس و مهدهای کودک و لغو تمامی جلسات حضوری کاری بیش از ۴ نفر و رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی جهت برگزاری جلسات اضطراری نیز از دیگر اقدامات این کارگروه بوده است.

 

مطالب بیشتر از «کرونا»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها