ادامه روند عرضه طلای سرخ ایرانی با برند سایر کشورها

 • چهارشنبه 20 تیر 1397 16:05
 • شناسه 30222
ادامه روند عرضه طلای سرخ ایرانی با برند سایر کشورها

عضو هیئت رئیسه ­­شورای ملی زعفران ادامه روند صادرات فله ای زعفران را، مشکل حل نشده به دلیل نبود حمایت برای عرضه بسته های کوچک زعفران در بازار های بین المللی دانست.

 به گزارش شبکه ایران کالا، علی حسینی گازار با اشاره به اینکه تکنولوژی بسته بندی زعفران در بسته های خیلی کوچک در کشور وجود دارد گفت: ما براساس نیاز بازار بین المللی صادرات زعفران را انجام می دهیم که بیشترین درخواست عرضه فله ای است و هنوز نتوانسته ایم برای بسته های کوچک در بازار های مویرگی خارجی جای مناسبی باز کنیم.
وی با اشاره به عملیاتی نشدن بسته حمایتی زعفران تاکنون افزود: 8 سال از تصویب بسته حمایتی­­ زعفرانی می گذرد اما همچنان این بسته عملیاتی نشده است.
حسینی،­ زعفران ایران را یک برند معرف دانست و گفت: شورای ملی زعفران تاکنون درخواستی برای رفع مشکل صادرات فله ای این محصول به ارگانهای مسئول ارائه نکرده است.
عضو هیئت رئیسه­­ شورای ملی زعفران­ با اشاره به فعالیت سودجویان برای عرضه محصولات دست ساز خود با نام ایران در بازار های بین المللی افزود: در کشور امارات و اسپانیا این اتفاق می افتد که سفرای ایران در آن کشورها باید آن را پیگیری و مانع آن شوند.

 

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «کشاورزی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • توصیه‌های ۵ روزه هواشناسی کشاورزی

  توصیه‌های ۵ روزه هواشناسی کشاورزی

  تأمین سوخت و تنظیم دمای مرغداری‌ها و دامداری‌ها با توجه به کاهش پنج درجه‌ای دما در روز آخر هفته، تسریع در برداشت محصولات مزارع سبزی و کاهش دور آبیاری مزارع پنبه به علت کاهش دما از جمله توصیه‌های هواشناسی کشاورزی برای بازه زمانی امروز تا روز جمعه (۸ تا ۱۱ آبان) است که از سوی اداره هواشناسی کشورارایه شده است.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها