بهره برداری از واحد فرآوری پسته شهرستان دامغان | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بهره برداری از واحد فرآوری پسته شهرستان دامغان

 • پنجشنبه 15 شهریور 1397 10:07
 • شناسه 32546
 بهره برداری از واحد فرآوری پسته شهرستان دامغان

وزیر جهاد کشاورزی در سفر به استان سمنان، واحد فرآوری پسته شهرستان دامغان را در روستای علی آباد بابایی این شهرستان افتتاح کرد.

به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، محمود حجتی پس از بازدید از شرکت صنایع لبنی گلزار، باغ پسته امین و افتتاح پروژه ۲ هزار هکتار آبیاری تحت فشار در شهرستان دامغان، از شرکت سورتینگ پسته که دارای ظرفیت تولید ۶۰۰ تن پسته خشک است بازدید و آن را افتتاح کرد.

به گفته رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان،مجموع سرمایه گذاری انجام شده برای این شرکت ۳۴ میلیارد ریال است که این اعتبار از محل آورده بهره‌بردار و همچنین تسهیلات بانکی تأمین شده است.
میرعماد گفت: ۶ میلیارد ریال سرمایه گذاری از سوی مجری این شرکت سورتینگ تأمین شده است.
 وی درباره میزان اشتغال ایجاد شده با افتتاح این طرح نیز گفت: با افتتاح این واحد فرآوری پسته زمینه اشتغال برای ۱۶ نفر ایجاد شده است.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «کشاورزی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها