۷۲ درصد میوه تنظیم بازار توزیع شد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

۷۲ درصد میوه تنظیم بازار توزیع شد

 • سه شنبه 06 فروردین 1398 11:53
 • شناسه 37978
۷۲ درصد میوه تنظیم بازار توزیع شد

شیرزاد گفت: تاکنون حدود ۵۰ هزار تن میوه در قالب طرح تنظیم بازار میوه نوروز معادل ۷۲ درصد میوه‌های تامین شده در بین مردم توزیع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا ، به نقل از وزارت جهاد کشاورزی؛ حسین شیرزاد، مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی، اظهار کرد: پس از حدود ۸ روز از آغاز عرضه میوه‌های طرح تنظیم بازار شب عید در استان های مختلف کشور، در مجموع میزان ۴۹۵۳۹ تن سیب و پرتقال به مردم توزیع شده است.

وی افزود: این میزان میوه معادل ۷۲ درصد مجموع میوه‌های تأمین شده شامل؛ ۱۸۶۹۴ تن سیب درختی، ۲۴۲۲۶ تن پرتقال تامسون شمال و مقدار ۶۶۱۹ تنپرتقال والنسیای جنوب بوده که با قیمت‌های مصوب استانی توسط مصرف کنندگان خریداری شده است.

 شیرزاد در پایان تصریح کرد: توزیع میوه‌های طرح تنظیم بازار در بیش از ۴۰۰۰ مرکز عرضه مستقیم تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «کشاورزی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها