محمد حسن افشار: فضای کسب و کار برای تولید قارچ مناسب نیست | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

محمد حسن افشار: فضای کسب و کار برای تولید قارچ مناسب نیست

  • شنبه 29 تیر 1398 17:09
  • شناسه 38945
محمد حسن افشار: فضای کسب و کار برای تولید قارچ مناسب نیست

رئیس انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ مناسب نبودن فضای کسب و کار را از موانع تولید قارچ در کشور دانست.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا ،محمد حسن افشا ر رئیس انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ در گفتگوی تلفنی با خبرنگار شبکه ایران کالا ، در رابطه با موانع تولید قارچ در کشور گفت: فضای کسب و کار کافی برای تولید قارچ علی رغم  تلاش  دولت برای حل این مشکل ، وجود ندارد .

وی در ادامه افزود  : یک طرفه بودن  شرایط قانون کار و نبود حقوق  برابر بین کارفرمایان و کارگران به همراه مشکلاتی که سیستم بانکی برای تولید کنندگان ایجاد می کند از جمله موانع تولید قارچ در کشور است.

افشار اضافه کرد: علی رغم تلاش دولت برای دادن وام های یارانه ای  ، سیستم بانکی با ایجاد موانع سر راه کارآفرینان و تولید کنندگان ، باعث منصرف شدن آنها از دریافت وام می شوند.

 رئیس انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ تصریح کرد: ادارات بیمه و تامین اجتماعی ، محیط زیست ، اداره بهداشت و دیگر ادارات دولتی که  با ما ارتباط دارند باید به کارآفرین ها به  این دید نگاه کنند که آنها با قبول تمام مشکلات  برای کشور ایجاد اشتغال کرده  و به جای ایجاد  تبصره و ماده برای تولید کنندگان، راهکاری برای تولید بدون دغدغه آنها پیدا کرده و در نهایت فروش  محصولاتشان  در بازار شوند.

 

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «کشاورزی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها