بارکد بررسی می کند: وضعیت تولید بادام زمینی و فرآورده های آن در کشور | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بارکد بررسی می کند: وضعیت تولید بادام زمینی و فرآورده های آن در کشور

  • چهارشنبه 23 مرداد 1398 14:11
  • شناسه 39187
 بارکد بررسی می کند: وضعیت تولید بادام زمینی و فرآورده های آن در کشور

امشب در برنامه تلویزیونی «بارکد» وضعیت تولید بادام زمینی و فرآورده های آن در کشور با حضور سه مسئول مرتبط با این حوزه بررسی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  در این برنامه که ساعت 19 چهارشنبه 23 مرداد و به صورت زنده از شبکه ایران کالا پخش می شود، حسین جعفری نازکسزا (رئیس نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی استان گیلان ) و معرفت مصطفوی راد (عضو هیئت علمی و رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گیلان ) در استودیو برنامه حضور یافته و نقاط قوت و ضعف تولید بادام زمینی را بررسی خواهند کرد.

ابراهیم اکبرزاده کاسانی (مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان) نیز به صورت تلفنی در این میزگرد حضور خواهد یافت

در برنامه باركد آخرين وضعيت توليد كالا در ايران، مشكلات صنايع مختلف كشور و عوامل مؤثر بر توليد و صنعت را در قالب گفت‌وگوي تلويزيوني بررسي مي‌شود. در هر قسمت نماينده‌اي از صنف مورد نظر يا توليدكننده كالا به برنامه مي‌آيد و نقاط قوت، نقاط ضعف و راهكارهاي توسعه و توفيقش را در توليد داخلي بيان مي‌كند. به فراخور موضوع، كارشناس يا مقام مسئول پاسخگو هم به صورت تلفني در اين يك ساعت روي خط مي‌آيد و در مباحث شركت مي‌كند.

هدف این برنامه شنيده شدن حرف و درد دل توليدگنندگان و رسيدگي به مشكلات و دغدغه‌هاي آنان است. فضاي برنامه كاملاً باز و آگاهانه است و خود را صداي اصناف در مقابل مديران و مقامات تصميم‌گيرنده دولتي مي‌داند و خط قرمزي براي بيان مشكلات اصناف وجود ندارد. دليل استقبال توليدكنندگان براي حضور در اين برنامه اين است كه بدون هيچ ملاحظه‌اي دغدغه‌هاي اقتصادي‌شان پخش مي‌شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «کشاورزی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها