هزینه بسته بندی خرما سبب افزایش قیمت محصول شده است | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

هزینه بسته بندی خرما سبب افزایش قیمت محصول شده است

  • یکشنبه 22 فروردین 1400 13:07
  • شناسه 62064
هزینه بسته بندی خرما سبب افزایش قیمت محصول شده است

مدیر کارخانه بسته بندی خرما گفت: خرمایی که از کشاورز خریداری می‌شود ارزش افزوده ندارد این در حالی است که هزینه بسته‌بندی بسیار گرانست و این موضوع سبب افزایش قیمت خرما شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا ، شفیعی مدیر کارخانه بسته بندی خرما گفت: میزان تولید خرمای شهرستان تنگستان بوشهر  حداقل ۱۰ هزار تن است، واحد تولیدی ما سالانه بین ۳ الی ۴ هزار تن خرما را  در این منطقه جمع‌آوری و در سردخانه نگهداری می‌کند .

وی با اشاره به اینکه ما محصولات با کیفیت را بسته بندی می‌کنیم به طوری که در فرآیند تولید پروژه بهداشتی کاملاً رعایت می‌شود اظهار کرد:  متاسفانه یک واحد تولیدی مدرن در زمینه خدمات تخصصی در حوزه خرما نداریم، هر آنچه که ایجاد شده حاصل نبوغ واحدهای تولیدی است،  در واحد ما  بسته بندی به صورت تولید در خلا است.

شفیعی با اشاره به اینکه استان ما ۳۲۰ هزار تن محصولات خرمایی را تولید می‌کند عنوان کرد:
خرمای کبکاب در دنیا ممتاز است و از لحاظ رنگ و شکل ظاهری بی نظیر است، اگر در بخش فرآوری و تولید کمک شود می توانیم محصول مرغوب را به دنیا معرفی کنیم.

این نخلکار با اشاره به اینکه در بازارهای داخلی و بین المللی برند تاپو ثبت شده است به طوری که ما  هم در بازار داخل و هم در بازار خارجی محصول خرمای تاپو را عرضه می کنیم گفت:
خرمایی که از کشاورز  خریداری می‌شود ارزش افزوده ندارد این در حالی است که هزینه بسته‌بندی بسیار گرانست و این موضوع سبب افزایش خرما شده است. مشتریان محترم می توانند خرما با نشان تجاری تاپو محصول تنگستان بوشهر را با مراجعه به سایت www.tapoodatcs.com و یا با شماره دفتر فروش 07735226436  تهیه کنند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «کشاورزی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها