حضور 500 شرکت خارجی و داخلی در یازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران

 • یکشنبه 17 دی 1396 18:46
 • شناسه 13700
حضور 500 شرکت خارجی و داخلی در یازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت، 70 شرکت خارجی و 430 شرکت داخلی در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران که از سوم تا ششم بهمن ماه برگزار می شود، حضور خواهند داشت.

به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از  ایرنا، محمد محب خدایی روز یکشنبه در نشست خبری یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران در سالن فجر سازمان میراث فرهنگی اظهار کرد، این نمایشگاه یازدهمین نمایشگاه است که با 11 محور و با سرفصل معرفی محصولات گردشگری و ظرفیت های بخش مختلف گردشگری کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

به گفته وی ، از مجموع 41 هزار متر مربع مساحت این نمایشگاه، 22 هزار متر مساحت مفید است که حدود 500 شرکت به معرفی محصولات خود می پردازند و بدلیل محدودیت فضا، امسال با 5 هزار متر مربع تقاضای مازاد مواجه بوده ایم.در نمایشگاه امسال از بحث معرفی صرف گردشگری ایران خارج شدیم و ظرفیت ها و توانمندی های هر استان هر حوزه و مجموعه کشور در قالب محصولات گردشگری ارائه می شود.
محب خدایی درباره تفاوت های نمایشگاه امسال نسبت به سنوات قبل تاکید کرد، استان همدان به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی، متولی تبلیغ گردشگری کودک و خانواده است و در بخش گل و طبیعت گردی استان مازندارن مسوولیت مستقیم دارد. گردشگری غذا با مشارکت برندها عرضه می شود و فدارسیون های ورزشی، در یک بخش و در بخش دیگر 48 شرکت آی تی و استارتاپ ها حضور دارند.
وی افزود ، در محوطه باز نمایشگاه چادرهای روستاییان و عشایر برای تیلیغ گردشگری روستایی و عشایری با محصولات مربوطه بر پا می شود و گردشگری سلامت نیز از فضای قابل توجهی برای نشان دادن ظرفیت های گردشگری سلامت کشور برخوردار خواهد بود.با سازمان بهزیستی برای تور مهد کودک ها و با وزارت آموزش و پرورش برای حضور تورهای دانش آموزی هماهنگی شده است.
محب خدایی  افزود، با سازمان راه آهن و هواپیمایی کشوری برای فروش بلیت های آنلاین نوروزی با دستور کار ویژه در نمایشگاه هماهنگی صورت گرفته و پیکچ ها(بسته های تورهای نوروزی استان ها) فراهم خواهد بود.
ساعات کاری نمایشگاه از 9 تا 18 خواهد بود و از ساعت 18 تا 21 برنامه های مختلفی در آمفی تئاتر نمایشگاه برگزار می شود که چند رونمایی ویژه در آنها صورت خواهد گرفت.

تست دیابت و فشارخون در نمایشگاه 
رییس انجمن گردشگری سلامت کشور نیز گفت، در نمایشگاه امسال هدف این است که همه ظرفیت ها و توانمندی هایی حوزه سلامت کشور را برای گردشگران داخلی و به خصوص خارجی به نمایش بگذاریم.
محمد جهانگیری افزود، خدمات طب سنتی و ظرفیت خدمات دانشگاه های علوم پزشکی به نمایش گذاشته می شود. در حوزه سلامت عمومی نیز برای مراجعان، برنامه های ویژه داریم از جمله اینکه خدمات مشاوره رایگان و تست دیابت و فشار خون به صورت رایگان برای عموم مردم انجام خواهد شد.
یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از در زمکینمی سوم تا ششم بهمن ماه در زمینی به مساحت 41 هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «گردشگری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • شگرد جدید معامله گران در بازار دلار و سکه

  شگرد جدید معامله گران در بازار دلار و سکه

  با نگاهی به پایگاه های اینترنتی معتبر ارز و سکه میتوان مشاهده کرد که در ابتدای هر روز قیمتهای سکه طلا و ارز سیر نزولی پیدا میکنند و در انتهای روز دوباره رشد صعودی خود را از سر می گیرند.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها