رونمایی از نشان واره رویداد گردشگری «کرمانشاه ۲۰۲۰» | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

رونمایی از نشان واره رویداد گردشگری «کرمانشاه ۲۰۲۰»

 • شنبه 23 شهریور 1398 14:24
 • شناسه 39483
رونمایی از نشان واره رویداد گردشگری «کرمانشاه ۲۰۲۰»

نشان واره (لوگو) رویداد بین‌المللی گردشگری «کرمانشاه ۲۰۲۰» با حضور جمعی از مسئولان استانی رونمایی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا به نقل از روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی؛ مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کرمانشاه، در نشست هم اندیشی با فعالان گردشگری استان و رونمایی از نشان واره (لوگو) رویداد «کرمانشاه ۲۰۲۰»، با بیان اینکه به منظور طراحی این نشان واره از مدت‌ها پیش فراخوانی میان هنرمندان گرافیک استان داده شد، گفت: پس از اعلام فراخوان، تعداد زیادی طرح به اداره کل میراث فرهنگی استان رسید که در نهایت با بررسی و بهره‌گیری از نظر کارشناسان این نشان واره (لوگو) انتخاب شد.

آقای امید قادری تأکید کرد: ممکن است برخی از صاحب نظران نسبت به طرح این نشان واره انتقاداتی داشته باشند که ما همه این انتقادات و نظریات را بررسی می‌کنیم و در نهایت در صورت نیاز اصلاحاتی را در نشان واره خواهیم داشت.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کرمانشاه رونمایی از این نشان واره (لوگو) را نقطه شروعی برای تبلیغات «کرمانشاه ۲۰۲۰» دانست و گفت: با رونمایی از این نشان واره تبلیغات خود را برای رویداد بین‌المللی «کرمانشاه ۲۰۲۰» آغاز می‌کنیم.

آقای قادری افزود: اکنون تمام مقدمات لازم برای برگزاری «کرمانشاه ۲۰۲۰» در استان در دست انجام است.

وی در ادامه با بیان اینکه در یک سال اخیر گردشگری کرمانشاه روندی رو به رشد داشته است، گفت: البته موانع و مشکلاتی نیز پیش روی توسعه گردشگری کرمانشاه در دو بخش استانی و ملی داریم که برای رفع آن تلاش می‌کنیم.

آقای قادری با بیان اینکه مسئولان ارشد استان مقوله گردشگری را به عنوان یکی از اولویت‌های اول استان مورد توجه جدی قرار داده اند، افزود: توجهی که اکنون به گردشگری در استان می‌شود، تاکنون بی‌سابقه بوده است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کرمانشاه، گفت: این توجه باعث شده است تا در تکمیل زیرساخت ها، توسعه تأسیسات گردشگری، تسهیل در صدور مجوز‌ها و برگزاری رویداد‌های گردشگری اقدامات جدی انجام شود.

آقای قادری به نزدیک بودن اربعین حسینی و معرفی جاذبه‌های گردشگری استان اشاره و تأکید کرد: تلاش می‌کنیم تا از رویداد اربعین به عنوان یک رویداد گردشگری مذهبی بهره لازم را برای استان ببریم.

انتهای پیام/ 

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «گردشگری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • محمد شفقی

  سازدهنی

  محمد شفقی (32)

  یکی از قدیمی ترین و مهم ترین تولید کنندگان فرش

 • تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد (525)

  طرح راه اندازی پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و کار، ، تعیین تکلیف دستمزد کارگران، آخرین اخبار پلیس امنیت اقتصادی، آخرین اخبار اقتصادی: 1.6 میلیون نفر متقاضی مسکن ملی، بازگشت رونق به بازار سرمایه تحریریه اقتصاد ساعت 12 شنبه 10 خرداد

 • تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد (519)

  توانمندی تولید کنندگان، سیاست های پولی بانک مرکزی، گشت مشترک تعزیرات در بازار لوازم خانگی، اخبار اقتصادی: تسهیلات دهی به 12 رسته گل و گیاه زینتی، دریافت 60 هزار قطعه زمین برای ساخت مسکن تحریریه اقتصاد ساعت 12 چهارشنبه 07 خرداد

 • تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد (524)

  آیا روند بازار بورس و سهام عدالت در ماه های اخیر، آخرین اخبار و آمار کشاورزی، صنعت دام و طیور استان کردستان، اخبار اقتصادی روز: نخستین افتتاح طرح اقدام ملی مسکن در سیرجان انجام می‌شود و... تحریریه اقتصاد ساعت 10 شنبه 10 خرداد

 • پشت صحنه برنامه چشم انداز، معرفی بخش مخاطبان سایت

  گفتانه

  پشت صحنه برنامه چشم انداز، معرفی بخش مخاطبان سایت (7)

  پشت صحنه برنامه چشم انداز اقتصاد، پیام تصویری مهرافزار، مدیریت پارچه سرای ایلکار، پیام صوتی مخاطب، معرفی بخش مخاطبان سایت و... بخشهای برنامه این هفته را تشکیل می دهند.

آخرین خبرها