فراخوان شرکت در اولین یلدای گردشگری منتشر شد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

فراخوان شرکت در اولین یلدای گردشگری منتشر شد

  • چهارشنبه 06 آذر 1398 18:29
  • شناسه 40279
فراخوان شرکت در اولین یلدای گردشگری منتشر شد

فراخوان شناسایی کسب‌وکارهای نوآور در حوزه‌های میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با عنوان اولین یلدای گردشگری منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا رویداد شناسایی و معرفی کسب‌ و کارهای نوآور درحوزه‌های میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، نخستین یلدای گردشگری، با مشارکت وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و شرکت مادرتخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی برگزار خواهد شد. براساس این فراخوان، ۱۳ آذر آخرین فرصت متقاضیان برای تکمیل فرم فراخوان است، همچنین روز ۱۶ آذر به برگزیدگان مرحله اول اطلاع داده می‌شود.

بر همین اساس روز ۲۰ آذر ماه، زمان حضور برگزیدگان مرحله اول در مصاحبه حضوری در تهران خواهد بود و در نهایت ۲۸ آذر ماه، رویداد یلدای گردشگری با حضور راویان برگزیده برای روایت قصه کسب و کار  است.

به‌گزارش میراث‌آریا، این رویداد به منظور تبیین و اشاعه نقش صنعت گردشگری در اشتغال‌زایی در سطح جهانی که از سیاست‌های کلان و مستمر دولت تدبیر و امید و نیز راهبردهای کلان وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی است، از ساعت ۱۹تا ۲۱ روز پنجشنبه ۲۸ آذر ماه برگزار می‌شود.

همزمان با این رویداد، از کتاب داستان‌های گردشگری ایران که حاوی روایت ۱۴ نفر از فعالان عرصه گردشگری در استان‌های مختلف است و با تلاش و همکاری ۱۸ ماهه وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و سازمان جهانی گردشگری به چاپ رسیده در مجموعه فرهنگی-تاریخی نیاوران رونمایی می‌شود.

انتهای پیام/ 

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «گردشگری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها