هتلی از جنس لوله انتقال آب در عسلویه ایران (+عکس) | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

هتلی از جنس لوله انتقال آب در عسلویه ایران (+عکس)

  • پنجشنبه 12 دی 1398 19:03
  • شناسه 40661
هتلی از جنس لوله انتقال آب در عسلویه ایران (+عکس)

مهندسان و فعالان عرصه گردشگری ایران با استفاده از لوله‌های بسیار بزرگ، اقدام به ساخت اقامتگاه توریستی در منطقه نفتی عسلویه در جنوب این کشور کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا به نقل از آناتولی، محمدمهدی ستوده، مدیر دهکده گردشگری «پازارلند» در شهر عسلویه از توابع استان بوشهر ایران در گفتگو با خبرنگار آناتولی اظهار داشت: اقامتگاه‌ «ویولا» از یک لوله GRP به طول 12 متر و قطر 3 متر ساخته شده است.

وی افزود: «این لوله‌ها در صنعت پتروشیمی از آنها برای انتقال آب استفاده می‌شود. آنها مقاومت بالایی در مقابل رطوبت دارند. از این رو در نزدیکترین فاصله به دریا قرار داده شده‌اند».

ستوده در ادامه سخنانش همچنین تصریح کرد:

«داخل لوله‌ها را با چوب طراحی و از کمترین فضا برای اقامت دو نفر بهترین استفاده را کردیم. نیمکت داخل اتاق را برای گذاشتن وسایل مصرفی مانند حوله به شکل جعبه ساخته‌ایم.

 لوله انتقال آب

تعداد 21 اتاق لوله‌ای در این ساحل وجود دارد که هر کدام ظرفیت دو نفر را دارد. سرویس دهی در اتاق لوله ای در حد استاندارد هتل 4 ستاره است».

اقامتگاهی از جنس لوله انتقال آب در عسلویه ایران

سحر یکی از مسافران مقیم در این اقامتگاه توریستی نیز به خبرنگار آناتولی گفت:

«وقتی وارد اتاق شدم از طراحی و شرایطی اینجا شگفت زده شدم. هرگز فکر نمی‌کردم که می‌توان در یک لوله اقامت داشت؛ آن هم لوله‌ای رو به دریا. شب هنگام خوابیدن می‌توان صدای امواج خلیج فارس را شنید».

لوله انتقال آب

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «گردشگری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها