بازگشایی هتلهای اصفهان / اقدامات هتل ها برای ایمن سازی در برابر کرونا | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بازگشایی هتلهای اصفهان / اقدامات هتل ها برای ایمن سازی در برابر کرونا

  • سه شنبه 16 اردیبهشت 1399 15:10
  • شناسه 43200
بازگشایی هتلهای اصفهان / اقدامات هتل ها برای ایمن سازی در برابر کرونا

رئیس اتحادیه هتلداران اصفهان در گفت و گو با برنامه تحریریه اقتصاد شبکه ایران کالا برنامه های اتحادیه برای کاهش خسارت کرونا به صنعت هتلداری را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا کریم بیگی در ارتباط تصویری زنده با استودیوی شبکه ایران کالا گفت: طی جلساتی که با مسئولان ارشد استان اصفهان داشتیم مقرر شد که از تاریخ 15 اردیبهشت از ظرفیت 50 درصدی هتل های اصفهان برای پذیرایی و اسکان مسافران استفاده شود. البته ناگفته نماند که در بازگشایی هتل ها تمامی پروتکل های بهداشتی رعایت شود.
وی ادامه داد: مستمر بودن وقوع مشکلات برای صنعت گردشگری طی سال گذشته خسارت های سنگینی به هتلداران تحمیل کرده است. در ابتدای سال 98 وقوع سیل در استان های مختلف میزان ورود مسافر به شهرهای گردشگری را شدیدا کاهش داد و منجر به رکود هتل ها در بازه زمانی نوروز شد. علاوه بر سیل، تحریم های ظالمانه ای که بر ایران تحمیل شد و به دنبال آن بروز ناآرامی های  در نیمه دوم سال لطمات سختی به هتلداری زد.

کریم بیگی افزود: پس از پشت سر گذاشتن اتفاقات تلخ، تمامی هتلداران، خود را برای پذیرایی از مسافران نوروزی آماده کردند که شیوع کرونا آخرین روزنه امید برای جبران خسارت و درآمد زایی هتل را کور کرد.

وی خاطرنشان کرد: برنامه های ما برای رونق دوباره هتلداری در کشور، رعایت پروتکل های بهداشتی و انجام آموزش های بهداشتی برای تامین اعتماد گردشگران است. به همین منظور از دانشگا های علوم پزشکی برای آموزش پرسنل و ایمن ساختن محیط هتل دعوت کردیم تا مسافران با اطمینان خاطر بیشتری هتلهای خود را رزرو کنند.

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های رئیس اتحادیه هتلداران اصفهان را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «گردشگری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها