حمید استیلی هم به پویش ملی #ما_حمایت_میکنیم پیوست / مردم کیفیت خوب برخی از تولیدات ایرانی را باور ندارند

 • پنجشنبه 04 آبان 1396 17:08
 • شناسه 11394
حمید استیلی هم به پویش ملی #ما_حمایت_میکنیم پیوست / مردم کیفیت خوب برخی از تولیدات ایرانی را باور ندارند

حمید استیلی ضمن انتقاد از عرضه جنس با کیفیت ایرانی با بسته بندی و نشان ترکیه ای اظهار داشت: مردم کشورمان هنوز کیفیت خوب برخی از تولیدات ایرانی را باور ندارند

پیشکسوت فوتبال کشورمان در گفتگو با خبرنگار شبکه ایران کالا  به حمایت همه جانبه از کالای ایرانی اشاره کرد و گفت:  اگر دولت حامی تولید کننده نباشد، سرمایه ها از بخش تولید خارج شده و موجب بی انگیزگی تولیدکنندگان می شود. دولت باید ضمن ارائه تسهیلات برخی موانع نظیر مالیات سنگین را برطرف کند تا تولید در کشور جریان داشته باشد.
وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر نقش شبکه ایران کالا در رونق اقتصاد و نمایش نشان های تجاری ایرانی گفت: شبکه ایران کالا می تواند با دعوت مسئولان و تولیدکنندگان و برقراری گفتگوی رو در رو،  مشکلات مربوط به تولید و تولیدکنندگان را مطرح کرده و به دنبال راه حل و راهکار باشد.
سرمربی اسبق تم پرسپولیس ادامه داد: ما برای اشتغال زایی جوانان بیکار، چاره ای نداریم جز اینکه کارخانه های کشور را بازگشایی کنیم و محصولات کارخانه ها نیز باید بر مبنای استانداردهای جهانی و با کیفیت تولید شود .
حمید استیلی افزود: مردم کشورمان هنوز کیفیت خوب برخی از تولیدات ایرانی را باور ندارند. در داخل کشور محصولاتی تولید می شود اما با بسته بندی ترکیه عرضه شده و مورد اقبال مردم مواجه می شود . رفع این معضل نیاز به زمان دارد و شبکه ایران کالا که یک شبکه تخصصی است می تواند با فرهنگ سازی به تولید داخلی کمک کند.
پیشکسوت آذربایجانی فوتبال ایران در انتهای مصاحبه اش به پویش # ما حمایت می کنیم پیوست و از سایر ورزشکاران و هنرمندان خواست تا با پیوستن به این پویش از تولید داخلی حمایت کنند.
انتهای پیام/

برای مشاهده ویدیوی مصاحبه حمید استیلی در کانال آپارات ایران کالااینجا کلیک کنید

مطالب بیشتر از «گزارش»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • توصیه‌های ۵ روزه هواشناسی کشاورزی

  توصیه‌های ۵ روزه هواشناسی کشاورزی

  تأمین سوخت و تنظیم دمای مرغداری‌ها و دامداری‌ها با توجه به کاهش پنج درجه‌ای دما در روز آخر هفته، تسریع در برداشت محصولات مزارع سبزی و کاهش دور آبیاری مزارع پنبه به علت کاهش دما از جمله توصیه‌های هواشناسی کشاورزی برای بازه زمانی امروز تا روز جمعه (۸ تا ۱۱ آبان) است که از سوی اداره هواشناسی کشورارایه شده است.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها