پخش زنده برنامه‌های کمیسیون‌های اقتصادی مجلس از شبکه ایران کالا | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

پخش زنده برنامه‌های کمیسیون‌های اقتصادی مجلس از شبکه ایران کالا

 • پنجشنبه 11 آبان 1396 23:11
 • شناسه 11524
پخش زنده برنامه‌های کمیسیون‌های اقتصادی مجلس از شبکه ایران کالا

رئیس شبکه تلویزیونی ایران کالا از پخش زنده برنامه‌های کمیسیون‌های اقتصادی مجلس در چارچوب اقتصاد مقاومتی از شبکه ایران کالا خبر داد.

به گزارش شبکه ایران کالا اردشیر زابلی زاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه شبکه "ایران کالا" سال گذشته و از زمانی که علی عسگری به عنوان رئیس سازمان صدا و سیما از سوی مقام معظم رهبری منصوب شد و در چارچوب اقتصاد مقاومتی و شعار سال که "اقدام و عمل" بود، تشکیل شد؛ گفت: علی عسگری ایده ای را مطرح کرد مبنی بر تشکیل شبکه ایران کالا؛ البته اگرچه نام این شبکه ایران کالا است اما شبکه ای بوده که در زمینه اقتصادی فعالیت می کند و در چارچوب اقتصاد مقاومتی و با رویکرد تبلیغ مستقیم در حمایت از صنایع کوچک و متوسط تشکیل شده است و در واقع همان چیزی بوده که مقام معظم رهبری مطرح کرده و دغدغه اصلی ایشان بوده است.

مدیرعامل شبکه ایران کالای رسانه ملی افزود: مقرر شده این شبکه در بخش های مختلف تلویزیونی همانند خبر آگهی، خبر، برنامه های ترکیبی، برنامه های نمایشی، مسابقات، مستندهای کوتاه و حتی پویا نمایی و با حفظ چارچوب اقتصاد مقاومتی و با توجه به صنایع کوچک و متوسط و رویکرد تقویتی برنامه تولید کند.

زابلی زاده با بیان اینکه شبکه ایران کالا از اسفند سال گذشته به صورت آزمایشی راه اندازی شده است، ادامه داد: نزدیک به 8 ماه است که این شبکه کار خود را آغاز کرده و روزانه حدود 4 ساعت تولید برنامه دارد و در مرحله اول از ساعت 7 صبح فعالیت این شبکه آغاز شده و تا 11 شب ادامه می یابد و مقرر شده از تولیدکننده داخلی در این شبکه حمایت شده و موضوع اشتغال مدنظر قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه تحقق شعار امسال در دستورکار برنامه ریزی شبکه ایران کالا قرار گرفته است، یادآور شد: نظر رئیس سازمان صدا و سیما بر این است که از ظرفیت های مجلس و کمیسیون های تخصصی و اقتصادی آن که بر روی موضوع اقتصاد مقاومتی تاکید دارند و در دستورکار خود قرار داده اند، استفاده شود.

مدیر شبکه ایران کالای رسانه ملی با بیان اینکه مقرر شده که برنامه های کمیسیون های اقتصادی مجلس که از تولیدکننده داخلی حمایت می کنند و تحقق اقتصاد مقاومتی را در دستورکار خود قرار داده اند به صورت مستقیم از سوی شبکه ایران کالا پخش شود، تصریح کرد: نخستین برنامه ای که در مجلس به صورت زنده از سوی شبکه ایران کالا پخش شده نشست کمیسیون ویژه تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی بود که شبکه های دیگر سازمان نیز دقایقی از این برنامه را پخش کردند.

حضور مرتضی غرقی و اردشیر زابلی زاده در خبرگزاری خانه ملت در نمایشگاه مطبوعات

حضور اردشیر زابلی زاده در غرفه خبرگزاری خانه ملت در نمایشگاه مطبوعات

حضور اردشیر زابلی زاده در غرفه خبرگزاری خانه ملت در نمایشگاه مطبوعات

 

پایان پیام   /

مطالب بیشتر از «گزارش»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها