در شان انقلاب نیست در برخی حوزه‌ها پیشرفت و در برخی عقب باشیم | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

در شان انقلاب نیست در برخی حوزه‌ها پیشرفت و در برخی عقب باشیم

  • چهارشنبه 22 بهمن 1399 15:44
  • شناسه 60259
در شان انقلاب نیست در برخی حوزه‌ها پیشرفت و در برخی عقب باشیم

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: باید صنایع با دانشگاه ها و مراکز تحقیقات ارتباط خوبی داشته باشید از دانش این نهادها برای پیشرفت صنعت استفاده شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، اکبری تالارپشتی، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با خاطرنشان کردن نقش دولت در توسعه اقتصادی و صنعتی گفت: ما مطمئنیم ما خودمون می توانیم کشور خودمان را به بهترین شکل بسازیم این اراده در وهله اول از طرف دولت باشد این سازماندهی انجام شود این فرصت را انجام دهد و این موانع را ایجاد نکند.
تولید کنندگان سرمایه های ملی هستند
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس با تاکید بر تولیدکنندگان یه عنوان سرمایه های ملی گفت: تولیدکنندگان برای کشور ما سرمایه ملی هستند و از این استعدها و سرمایه ها کم نیستند باید از اینها حفاظت و حمایت شود و به اینها کمک کنیم
وی افزود: جوانانی که با عشق صنعت را توسعه می دهند و فضا را برای تولید و کار جوانان ایجاد می کنند جز پیشتازان جهاد این مملکت هستند و در پیشگاه خداوند عزیز هستند و قرب و منزلت دارند،خدا به شما قوت دهدما در کنار شما و در اختیار شما هستیم و به شما کمک می کنیم که حتما چه در خارج چه در داخل صنعتمان را توسعه دهیم. در صنعت از دانش شرکت های دانش بنیان، دانشگاه ها و مراکز تحقیقات استفاده شود.

اکبری تالارپشتی گفت: تاکید ما این است که واحدهای تولیدی و صنعتی ما وصل به شرکت های دانش بنیان ما باشند حتما با دانشگاه ها و مراکز تحقیقات ارتباط خوبی داشته باشید از دانش این شرکت ها برای پیشرفت صنعت استفاده شود.

صنعتی که وصل به صادرات نباشد در دراز مدت حتما رو به افول است
رئیس کمیسیون صنایع مجلس گفت: بنده معتقدم صنعتی که وصل به صادرات نباشد در دراز مدت حتما رو به افول است، آقای فتاحی فرمودند که در عراق سایت دارند و تولید می کنند با این اوضاع عراق که فضای خاصی دارد امنیتشان را ثبت کردند و ما بخاطر امنیت و کرونا تعطیل کردند.
 آقایان عراقی با من دیداری داشتند نقطه نظراتی داشتند که ما قرار شد از مقامات عراقی دعوت کنیم و یا خودمون بریم، زمانش رسیده که نخبگان صنعت خودمان را مثل آقای فتاحی را دعوت کنیم چه در ایران چه در عراق در جمع ما باشند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «گزارش»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها