احتکار ماسک های بهداشتی در انباری دیجی کالا | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

احتکار ماسک های بهداشتی در انباری دیجی کالا

  • شنبه 10 اسفند 1398 19:25
  • شناسه 41764

در گشت مشترک تعزیرات بیش از ۵ میلیون ماسک بهداشتی از انبار دیجی کالا کشف شد

ضاربیان رییس شعبه ۶۲ سازمان تعزیرات حکومتی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار شبکه ایران کالا با اعلام این خبر گفت : با استعلامی که از وزارت بهداشت انجام دادیم دیجی کالا حق عرًه و فروش ماسک را نداشته و این حجم از ماسک های کشف شده هم مصداق احتکار و هم عرضه خارج از شبکه است 
به گفته ضاربیان هنوز هم انبارهای دیگری در حال بازدید است که گزارش آن در صورت مشاهده  تخلف اعلام خواهد شد 
رییس شعبه ۶۲ سازمان تعزیرات حکومتی درباره سرنوشت ماسک های کشف شده هم گفت : این اقلام برای عرضه در بازار تحویل مراکز مجاز داده می شود و با صاحبان آن نیز برخورد قانونی خواهد شد.

 

تکمیلی:

ماجرای اعتراض شرکت دیجی کالا به پخش گزارش کشف ماسک از انبار این شرکت.

خبرنگار شبکه ایران کالا به دعوت بازرسان گشت مشترک سازمان تعزیزات حکومتی، در یکی از انبارهای دیجی کالا حضور یافت و تصاویری از ماسک های موجود را به همراه اظهار نظر آقای ضاربیان رئیس شعبه 62 سازمان تعزیرات حکومتی پخش کرد.

به دنبال پخش این گزارش که بازتاب زیادی در رسانه ها داشت، شرکت دیجی کالا بیانیه ای را منتشر کرد و در آن از شبکه تلویزیونی ایران کالا تقاضای تکذیب مطالب پخش شده را نمود.

بیانیه دیجی کالا

 

در خصوص اظهارات شرکت دیجی کالا، ذکر چند نکته برای تنویر افکار عمومی ضروری است:

1-  شبکه ایران کالا در راستای ماموریت رسانه ای خویش، همواره از تولید کننده های ایرانی حمایت کرده و موانع ایجاد شده در توزیع کالا اعم از احتکار یا قاچاق کالا را به اطلاع عموم مردم خواهد رساند.

2- یکی از اقدامات ویژه شبکه ایران کالا، پخش زنده بازرسی از صنوف مختلف تهران است. این شبکه از ماه های گذشته (قبل از شیوع ویروس کرونا) با همکاری سازمان تعزیزات حکومتی، بازرسی از سطح شهر را به صورت زنده پخش کرده و با ایجاد یک صفحه اختصاصی در پایگاه اطلاع رسانی این شبکه، مخاطبان را در جریان آخرین خبرها و اقدامات سازمان تعزیرات قرار داده است که این مهم به طور رسمی در نشست خبری مدیریت شبکه (5 آذرماه 1398) اعلام شده است.

نشست خبری مدیر شبکه ایران کالا

اعلام حضور دوربین زنده صداوسیما در بازدیدهای سرزده سازمان تعزیرات (انتشار یافته در خبرگزاری ها)

صفحه اختصاصی اخبار تعزیراتی 

3-  با شیوع ویروس کرونا، فعالیت های شبکه ایران کالا به منظور شفاف سازی و بهبود توزیع اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم، دوچندان شد و هر روز در چندین نوبت بازرسی مسئولان سازمان تعزیرات به صورت زنده برای بینندگان پخش گردید.

در یکی از بازرسی ها، خبرنگار شبکه ایران کالا به دعوت نماینده سازمان تعزیرات به انبار دیجی کالا رفته و وجود تعداد زیادی ماسک در انبار شرکت را از زبان نماینده محترم سازمان تعزیرات و بدون هرگونه دخل و تصرفی در آن رسانه ای کرد.

4-  شبکه ایران کالا، شبکه ای اقتصادی است که با هدف حمایت از تولید ملی راه اندازی شده است و کماکان با همین هدف سعی در اطلاع رسانی منصفانه و شفاف سازی فضای تولید خواهد بود. لذا آمادگی لازم برای انتشار صحبت های نماینده شرکت دیجی کالا را نیز دارد.

انتهای پیام/مطالب مرتبط

ماجرای ادامه دار تخلفات دیجی کالا /سازمان صنعت معدن باید جوابگو باشد

ماجرای اعتراض دیجی کالا به پخش گزارش بازدید ماموران تعزیرات از انبار این شرکت

 

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «گفتگوی روز»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها