شرکت فناوران تجارت ماد تولید کننده 39 قلم کالای پزشکی و سلامت محور | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

شرکت فناوران تجارت ماد تولید کننده 39 قلم کالای پزشکی و سلامت محور

  • دوشنبه 11 اسفند 1399 16:53
  • شناسه 60907
شرکت فناوران تجارت ماد تولید کننده 39 قلم کالای پزشکی و سلامت محور

مدیرعامل شرکت فناوران تجارت ماد در گفتگو با شبکه ایران کالا به تشریح خدمات و تولیدات این شرکت پرداخت.

کاظمی مدیرعامل شرکت فناوران تجارت ماد در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: بحشی از تولیدات ما ماسک های پرشکی و صنعتی هستند که بر اساس میزان لایه ها و ضخامتی که برایشان استفاده می شود جز رده های بالای امنیت مبارزه با کرونا هستند.

وی ادامه داد: این ماسک ها در سه بخش تولید می شوند ماسک های سه لایه پرستاری، ماسک های تا شو 5 لایه و 7 لایه و ماسک های صنعتی و نیمه صنعتی. ماسک های تولیدی ما حداقل 5 الهی هستند که لایه ها طوری طراحی شده اند که اجازه ورود هرگونه گرد و غبار و ویروسی را میگیرد و و تشکیل شده از لایه های بسیار قوی مخصوصا لایه مرکزی است که ضخیم ترین فیلتر موجود را طراحی و تولید کرده ایم.

کاظمی اظهار داشت:  ماسک های تولید شده در شرکت فناوران تجارت ماد قابل شستشو هستند و بین 8 تا 10 بار قابل شستن هستند که فرم خودشان را از دست نمی دهند و قابل استفاده هستند. توصیه من این است که به جای استفاده از دو لایه ماسک معمولی از یک ماسک سوپاپ دار n95استفاده بشود که امنیت بسیار خوبی دربرابر ویروس دارد.

ماسک های 5لایه و 7 لایه جدیدترین محصولات ما هستند که یک لایه آن از نوعی الیاف به نام کرین اکتیو ساخته شده است که جلوی یک سری آلودگی های خاص را میگیرد. ما همچنین فروش آنلاین داریم که از طریق سایت حتی یک جعبه را می توان خریداری کرد و در سطح کشور توزیع داریم.

مدیرعامل شرکت فناوران تجارت ماد درادامه گفت: متاسفانه در ماسک های سه لایه پرستاری دستهایی دخیل شدند و ماسک های بی کیفیت چینی را وارد کردند که مقداری به صنعت ماسک لطمه زد اما خوشبختانه تولید درحال حاضر بسیار خوب است به طوری که اگر اجازه صادرات داشتیم می توانستیم به کشورهای همسایه کالایی با کیفیت را صادر کنیم.

وی اظهار داشت: ما تولیدات دیگری نیز در بخش تجهیزات پزشکی نیز داریم و بیش از 39 قلم تجهیزات پزشکی را تولید می کنیم  انواع لباس های یک بار مصرف و مدل های مختلف و همچنین برای  امنیت کادر درمان لباس های ایزوله یکسره ای را تولید کردیم که تفاوت محصول ما با بقیه این است که درز دوخت لباس های تولیدی ما  نوعی چسب سه سانت روی آن کار شده است که اجازه عبور هوا و ویروس را به طور خیلی حرفه ای میگیرد.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «گفتگوی روز»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها