«گروه ساختمانی رز» سازنده نخستین مجتمع سبز شهر پردیس | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

«گروه ساختمانی رز» سازنده نخستین مجتمع سبز شهر پردیس

  • سه شنبه 12 اسفند 1399 15:24
  • شناسه 60938
«گروه ساختمانی رز» سازنده نخستین مجتمع سبز شهر پردیس

مدیرعامل گروه ساختمانی رز گفت: در پروژه مجتمع سبز برای سبک سازی سازه از بلوک های پیش ساخته سبک استفاده کردیم که میزان خسارات و تلافات در هنگام حوادث غیرقابل پیش‌بینی را به حداقل می رساند.

ساسان ارتباطی فام مدیرعامل گروه ساختمانی رز در گفتگو با شبکه ایران کالا درخصوص ساخت مجتمع های سبز گفت: گروه ساختمانی رز از سال 81 کارش را در تهران شروع کرد ولی در سال های اخیر به دنبال سرمایه گذاری در اطراف تهران بود که به شهر پردیس رسیدیم و در مهر ماه سال گذشته گودبرای مجتمع را تمام کردیم و یک مجتمع سبز با پلان و طراحی خودمان اجرا کردیم.

ارتباطی ادامه داد: یک از پلن های مجتمع سبز شامل این میشود که آب بهای خاکستری پروژه در منبعی جمع و تصفیه شود و در فضای سبز و آبیاری آن مورد استفاده قرار بگیرد. بحث دیگر تولید برق مشاعات از طریق پنل های خورشیدی بود که برای این پروژه ما اجرا کردیم و حتی ما یک قدم جلوتر برداشتیم و موتورخانه مجتمع را نیمه چگالشی طراحی کردیم که در این نوع موتور خانه مصرف گاز کمتر است و دودی که از موتورخانه بیرون میرود دود سرد است و این یعنی اینکه آلوده نیست.

وی بیان کرد: موفقیت پروژه های گروه ساختمانی رز به علت اطمینان به جوانان و طرح های آنهاست که همیشه طرحی نو همراه با تجربه ما تولید می شود که همیشه نتیجه اش را گرفته ایم. ما علاوه بر پروژه پردیس ، پروژه تجاری فاز 11، دو مدرسه و درمانگاه و یک فضای سبز  حدود 4هزار هکتاری را نیز طراحی کرده ایم.

مدیرعامل گروه ساختمانی رز عنوان کرد: ما در هر پروژه 30درصد نیروی کار را از همان منطقه ای که مشغول به کار هستیم جذب میکنیم و این خودش نوعی اشتغال زایی است و هم اکنون 500 نفر در گروه ساختمانی رز مشغول به فعالیت هستند.

ارتباطی اظهار داشت: ما در پروژه مجتمع سبز برای سبک سازی سازه از بلوک های پیش ساخته سبک استفاده کردیم که در مواقع زلزله قابلیت تحرک دارند و میزان خسارات و تلافات را به حداقل می رساند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «گفتگوی روز»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها