معرفی نشان تجاری «اکبرجوجه» | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی نشان تجاری «اکبرجوجه»

  • یکشنبه 17 اسفند 1399 12:15
  • شناسه 61075
معرفی نشان تجاری «اکبرجوجه»

مدیرعامل شرکت رستوران اکبرجوجه گفت: اکبرجوجه تنها برندی در ایران است که سینه به سینه معروف شده است و تا به امروز توانسته نامش را حفظ کند.

کلبادی مدیرعامل شرکت رستوران اکبرجوجه در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: ما با بیش از شصت و پنج سال سابقه مشغول به کار هستیم و اولین اکبرجوجه توسط پدر و مادر من با دایر کردن قهوه خانه ای در جنوب شهرستان گلوگاه در یک روستا به اسم نظام محله  ارائه شد.

وی در ادامه گفت: بیشترین مشتری های قهوه خانه پدر من رانندگان کامیون بودند و به علت رضایتی که  از این غذا که توسط پدر من ارائه می شد داشتند و بخاطر اینکه نام پدر من اکبر بود در سفر های خودشان به شهرهای دیگر از جوجه ای تعریف می کردند که در قهوه خانه اکبر خورده بودند و کم کم به اسم اکبرجوجه معروف شد و خدا رو شکر توانسته ایم در تمام این سال ها رضایت مشتری را با خود همراه داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت رستوران اکبرجوجه بیان کرد: اکبرجوجه تنها برندی در ایران است که سینه به سینه معروف شده است و تا به امروز توانسته نامش را حفظ کند.

کلبادی اظهار داشت: این حرفه توسط من و برادرانم ادامه پیدا کرد و من خودم شخصا در سال 56 اولین شعبه رستوران خودم را در شهر ساری مورد بهره برداری قرار دادم و توسط خانواده ام در شهرهای دیگر نیز گسترش پیدا کرد و در حال حاضر با مدیریت خودم 4 شعبه در ساری، گرگان، گلوگاه، بابل، آمل، نوشهر، چالوس، عباس آباد اداره می شود و نمایندگی دارم البته سعی کردیم این شعبات در شهرهای شمالی باشد  و کیفیت همراه با رضایت مشتری اولویت کاری ما در تمام این سال ها بوده است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «گفتگوی روز»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها