مجموعه ساچلی تولیدکننده انواع پوشاک زنانه | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

مجموعه ساچلی تولیدکننده انواع پوشاک زنانه

  • یکشنبه 17 اسفند 1399 16:02
  • شناسه 61093
مجموعه ساچلی تولیدکننده انواع پوشاک زنانه

مدیرعامل مجموعه تن پوش ساچلی گفت: در این مجموعه همه پوشاک با مواد اولیه با کیفیت ایرانی تولید و با بسته‌بندی جذاب به مشتریان عرضه می‌شود.

اعظم امامی مدیرعامل مجموعه تن پوش ساچلی در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: مجموعه ساچلی به مدت سه سال است که مشغول به فعالیت است و تن پوش هایی که ما در مجموعه خود ارائه میدهیم همه از مواد طبیعی و الیاف طبیعی است.

وی اظهار داشت: ما در مجموعه ساچلی تن پوش هایی را به بازار ارائه می کنیم که همه از مواد اولیه باکیفیت ایرانی است و طراحی خاصی در بسته بندی محصولات داریم که سعی کردیم از پلاستیک کمترین استفاده را ببریم.

مدیرعامل مجموعه تن پوش ساچلی بیان کرد: در طراحی تن پوش های مخصوص بانوان که شومیز ، شلوار، کت و دامن و مانتو را شامل می شود همه طراحی های خودمان است که سعی کردیم علاوه بر پوشیده بودن رنگ های شاد و جذابی داشته باشند تا خانم های ایرانی کمتر به سراغ رنگ های تیره بروند.

امامی عنوان کرد: در این مجموعه سعی کردیم از مشاغل خانگی و زنانی که در خانه مشغول به کار هستند کمک بگیریم و همکاری داشته باشیم و در همین زمینه از کسانی که در دوخت کیف، جامدادی، کش و گیره سر از باقی مانده ی پارچه های برش خورده می توانند کمک کنند در هر جای ایران  باشند به صورت مشاغل خانگی حمایت و همکاری می کنیم و می توانند با شماره 09124909850 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «گفتگوی روز»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها