معرفی شرکت هوداک صنعت آسیا فعال در زمینه اینترنت اشیاء و هوش مصنوعی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی شرکت هوداک صنعت آسیا فعال در زمینه اینترنت اشیاء و هوش مصنوعی

 • دوشنبه 18 اسفند 1399 22:32
 • شناسه 61135
معرفی شرکت هوداک صنعت آسیا فعال در زمینه اینترنت اشیاء و هوش مصنوعی

مدیر بازرگانی شرکت دانش بنیان هوداک صنعت آسیا گفت: محصولات این شرکت نسبت به محصولا مشابه خارجی بسیار ارزان تر است و خدمات پس از فروش رایگان نیز داریم.

شفیعی مدیر بازرگانی شرکت دانش بنیان هوداک صنعت آسیا در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: شرکت دانش بنیان هوداک صنعت آسیا چند سالی است که در حوزه اینترنت اشیا فعالیت می کند و چندین ثبت اختراع داشته است. کیت های دانش آموزی و دانشجویی در حوزه اینترنت اشیاء، رگ‌های سازمانی، دستگاه چارت بینایی سنجی، ترک های رهگیری حیوانات و موجودات زنده که همان قلاده های هوشمند است و دستبندهای هوشمند بیمارستانی از جمله محصولات ما هستند.

وی اظهار داشت: قلاده های هوشمند ساخت شرکت ما بنا به درخواست یک سازمان دولتی با توجه به سخت افزار و نرم افزارهای موجود ساخته شده است که سخت افزار آن از تکنولوژی استفاده شده که نیاز به شارژ ندارد و بیش از ده سال عمر دارد. این قلاده ها بسیار کاربردی هستند به خصوص برای ارگان های دولتی مثل شهرداری ها، دهداری ها،محیط زیست و باغ وحش ها که رهگیری حیوانات چه وحشی و چه خانگی را انجام می دهد و با اینترنت اشیاء و هوش مصنوعی کار می کند. این  دستگاه ها در تحلیل رفتارشناسی حیوانات نیز می تواند کمک کند  به طور مثال خوراک واندازه مورد نیاز برای هر حیوان و در بحث محیط زیست و حفاظت از حیوانات و مناطق حفاظت شده نیز کاربرد دارد.

مدیر بازرگانی شرکت دانش بنیان هوداک صنعت آسیا بیان کرد: این محصول ما نسبت به محصول مشابه خارجی خود بسیار ارزان تر است و محصول خارجی هزار دلار است و محصول شرکت ما قیمت تولید انبوه آن 970 هزار تومان است که خدمات پس از فروش رایگان نیز دارد.

شفیعی در ادامه و معرفی محصولات دیگر این شرکت گفت: دیگر محصول ما دستبندهای هوشمند بیمارستانی است که اطلاعات بیمار را می توان به صورت شخصی سازی در آن داشت و در مواقع اضطراری و امدادی مشخصات بیمار و بیماری هایی که دارد می تواند در سرعت امدادرسانی کمک کند. 

وی عنوان کرد: محصول دیگر ما کیت های دانش آموزی و دانشجویی است که طراحی شده است و علم اولیه اینترنت اشیا از طریق سنسورهایی انجام شده است مثل رطوبت سنجی و گلخانه هوشمند که از طریق این اپلیکیشن در هر کجای دنیا که باشیم می توانیم کنترل آب رسانی داشته باشیم که قیمت تولید انبوه این محصول نیز دو تا سه میلیون است.

وی در بحث نمایندگی نیز گفت: از برج دو سال آینده که قرارداد ما با ارگان دولتی که سفارش قلاده های هوشمند را دارند تمام بشود، تولید دوباره خواهیم داشت و  به دنبال جذب نمایندگی در سطح کشور هستیم که این قلاده ها در سایزهای مختلف و بنا به سفارش قابل ساخت در نمونه های جدید است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «گفتگوی روز»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • عدم توجه دولت به تبعات دو نرخی بودن ارز/ مرغ مسئله‌ای نیست که در جامعه به معضل تبدیل شود/ مرغ 10 هزارتومانی باید به دست مردم برسد!

  چشم انداز اقتصاد

  عدم توجه دولت به تبعات دو نرخی بودن ارز/ مرغ مسئله‌ای نیست که در جامعه به معضل تبدیل شود/ مرغ 10 هزارتومانی باید به دست مردم برسد! (280)

  مدرس دانشگاه فردوسی مشهد گفت: دولت شخصیت حقوقی است ، اموراتی که تصدی آن بر عهده دولت است ، مشکلاتی را به وجود می‌آورد، دولت تمشیت امور بازار را نباید بر عهده بگیرد.

 • کارخانجات طاها البرز

  پیشران

  کارخانجات طاها البرز (29)

  کارخانجات طاها البرز نزدیک یک دهه هست که در زمینه تولید هود / اجاق گاز رومیزی/ سینک ظرفشویی وشیرالات دراستان البرز و کمال شهر کرج مشغول بکار هست چگونگی شروع فعالیت این کسب و کار و گسترش روز افزون اون رو بشنویم از آقای طباطبایی موسس و بنیان گذار طاها البرز مدیریت کارخانجات طاها البرز در نظر داره تا حضورمؤثر در بازار رو با افزايش توان رقابت پذيري محصولات و خدمات ممتاز پس از فروش رقم بزنه در این راستا تمامی محصولات داری گارانتی بی قید وشرط برای مشتریان و خریداران تعویض خواهد شد

 • تولید کننده هود و گاز آشپزخانه

  پیشران

  تولید کننده هود و گاز آشپزخانه (14)

  گروه تولیدی صنعتی ﺷﺎﯾﻨﺎ ﺑﻪ ﻫﻤﺖ ﮔﺮوﻫﯽ از ﻣﻬﻨﺪﺳﯿﻦ و ﻣﺘﺨﺼﺼﯿﻦ ﺑﺎ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺻﻨﻌﺖ ﻟﻮازم ﺧﺎﻧﮕﯽ ﺑﺎ ﻫﺪف ﻧﻮع آوری و ﺑﻬﯿﻨﻪ ﺳﺎزی و اﺳﺘﻔﺎده از ﺗﮑﻨﻮﻟﻮژی روز درﻃﺮاﺣﯽ و ﺗﻮﻟﯿﺪ ، و ارﺗﻘﺎ ﮐﯿﻔﯽ ﻟﻮازم ﺧﺎﻧﮕﯽ آﺷﭙﺰﺧﺎﻧﻪ اﻋﻢ از اﻧﻮاع اﺟﺎق ﮔﺎز ، هود، ﻓﺮ، ﺳﯿﻨﮏ و …. . ازدﯾﻤﺎه ﺳﺎل 1391 ﺗﺎﺳﯿﺲ ﮔﺮدﯾﺪ . ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ در آﺑﺎﻧﻤﺎه ﻫﻤﺎن ﺳﺎل ﺑﺎ اﯾﺠﺎد زﯾﺮﺳﺎﺧﺘﻬﺎ مجوزهای قانونی لازم را اخد نموده وهم چنین اﺳﺘﺎﻧﺪارﻫﺎ ﻣﻠﯽ ﻻزم را در ﺧﺮداد ﻣﺎه ﺳﺎل 1392 از ﺳﺎزﻣﺎن ﻣﻠﯽ اﺳﺘﺎﻧﺪارد اﯾﺮان برای گروه کالایی اجاق گاز و هود شومینه اشپزخانه اﺧﺬ ﮔﺮدﯾﺪ . ﮔﺮوه ﺻﻨﻌﺘﯽ ﺷﺎﯾﻨﺎ ﺟﻬﺖ ﺣﻀﻮر در ﺳﻄﺢ ﺑﺎزارداﺧﻠﯽ و ﺟﻬﺎﻧﯽ و دﺳﺘﯿﺎﺑﯽ ﺑﻪ ﺑﺎﻻﺗﺮﯾﻦ اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎی ﺟﻬﺎﻧﯽ با اﺳﺘﻔﺎده از ﺟﺪﯾﺪﺗﺮﯾﻦ ﺳﯿﺴﺘﻤﻬﺎی ﻣﺪﯾﺮﯾﺘﯽ و آموزشی و ﺑﺎ اﺳﺘﻔﺎده از ﺗﮑﻨﻮﻟﻮزی وﻓﻦ آوری نوین ﻓﺮاﯾﻨﺪﻫﺎی طراحی ، ﺳﺎﺧﺖ و ﻣﻮﻧﺘﺎژ ﺑﺮ روﻧﺪ رو ﺑﻪ رﺷﺪ ﺧﻮد اﻓﺰوده و با ایجاد واﺣﺪ ﺗﺤﻘﯿﻖ ﺗﻮﺳﻌﻪ وﺑﻬﺮه ﮔﯿﺮی از ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻣﺪﯾﺮان وﻣﺘﺨﺼﺼﯿﻦ ﻣﺠﺮب و ﻣﺘﻌﻬﺪ ﮐﺸﻮر گامی بزرگ را درنیل به اهداف برداشته است .

 • شرکت پیشگامان اقتصاد جام جم(ایر تاکسی ، تاکسی هوایی)

  کارآفرینان

  شرکت پیشگامان اقتصاد جام جم(ایر تاکسی ، تاکسی هوایی) (490)

  شرکت پیشگامان اقتصاد جام جم(ایر تاکسی ، تاکسی هوایی) - مهمان : احمد بیرانوند ، مدیرعامل شرکت پیشگامان اقتصاد جام جم

 • شرکت صنایع اتاق تمیز بهار

  پیشران

  شرکت صنایع اتاق تمیز بهار (37)

  شرکت صنایع اتاق تمیز بهار تولیدکننده اتاق تمیز ایزوله و تجهیزات جانبی و فیلتراسیون اتاق های عمل مورد مصرف در مراکز درمانی – صنایع غذایی – صنایع دارویی و های تک high teck دارنده تایید از وزارت صمت و بهداشت نشانی : استان تهران - شهرک صنعتی پرند راه تماس : 021 – 22380727

آخرین خبرها