معرفی شرکت «گز کرمانی»/ شرکتی با قدمت ۱۲۰ ساله | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی شرکت «گز کرمانی»/ شرکتی با قدمت ۱۲۰ ساله

  • چهارشنبه 25 فروردین 1400 16:30
  • شناسه 62197
معرفی شرکت «گز کرمانی»/ شرکتی با قدمت ۱۲۰ ساله

مدیر تولیدی گز کرمانی گفت: محصولات ما منحصر به فرد است، واحد ما با بهره گیری از کارشناسان زبده اقدامات گسترده‌ای را انجام داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا،محسن زاده کرمانی مدیر تولیدی گز کرمانی در گفتگوی زنده با شبکه ایران کالا با اشاره به انواع گز ، سوهان ،نبات و پولکی  در این واحد تولیدی گفت : گز کرمانی قدمت ۱۲۰ ساله دارد، واحد تولیدی ما به عنوان یک مجموعه موفق و کارآمد در فضای کسب و کار و در رده صنایع ممتاز کشور  است .

وی با اشاره به اینکه این واحد تولیدی از تجارب طولانی خود استفاده کرده است و محصولات مختلفی را تولید می کند افزود:  واحد ما با بهره گیری از کارشناسان زبده اقدامات گسترده‌ای را انجام داده است.

محسن زاده کرمانی با اشاره به اینکه ما انواع گز لقمه‌ی ،آردی ،سکه ای ، پسته ای ، بادامی و سوهان عسلی را تولید می کنیم گفت:  بیش از ۴۰نوع محصول داریم به طوری که در تولید محصول از بهترین نوع مواد  استفاده می‌کنیم و لذا هیچ نوع مواد شیمیایی در محصولات ما به کار نرفته است، محصولات ما منحصر به فرد است به طوری که محصولات تولیدی گز کرمانی دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو و سازمان ملی استاندارد است.

وی ادامه داد: محصولات ما به خاورمیانه و اروپا صادر می شود لذا مشتریان محترم می توانند برای سفارش محصول به سایت  kermanigaz.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «گفتگوی روز»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها