معرفی شرکت کیمیا ژن پژوه پارس | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی شرکت کیمیا ژن پژوه پارس

  • شنبه 28 فروردین 1400 14:12
  • شناسه 62302
معرفی شرکت کیمیا ژن پژوه پارس

مدیرعامل شرکت کیمیا ژن پژوه پارس گفت: امسال سال مانع زدایی است و امیدواریم که بتوانیم موانع را برداریم اگر موانع نباشد در سطح جهانی حرف برای گفتن داریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا فهیمی مدیرعامل شرکت کیمیا ژن پژوه پارس طی گفتگوی زنده با شبکه ایران کالا گفت:  دستگاه های آزمایشگاهی دامنه وسیعی دارند و در جاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

وی با اشاره به اینکه شرکت ما ۲۰ نوع محصول را تولید کرده  و به کشورهای خارجی نیز صادر ات داریم ادامه داد:  برخی از محصولات جنرال هستند و در آزمایشگاه ها کاربرد دارند، یک سری از دستگاه ها به صورت تخصصی در آزمایشگاه مورد استفاده قرار می گیرد ، در حوزه  صنایع غذایی در سالهای اخیر شاهد ورود دستگاه‌های زیرزمینی هستیم که اقدامی بسیار خطرناک است اما متاسفانه شاهد هستیم که این دستگاه‌ها در بازار ورود پیدا کرده، خروجی محصولات با دستگاه های آزمایشگاهی تست می شود لذا دستگاه های زیرزمینی خروجی کارخانه را دچار آلودگی می‌کند ، این در حالی است که  تجهیزات آزمایشگاهی  استاندار باید مورد استفاده قرار بگیرد.

فهیمی با اشاره به اینکه  ما جایگاه و پتانسیل بسیار خوبی در منطقه داریم عنوان کرد:  متاسفانه یکسری محدودیت ها  توسط افراد غیرمتخصص ایجاد شده است به طوری که اظهارنظر های غیر کارشناسی آنها  سبب ایجاد محدودیت می شود، امسال سال مانع زدایی است و  امیدواریم که بتوانیم موانع را برداریم اگر موانع نباشد در سطح جهانی حرف برای گفتن داریم.


مدیرعامل شرکت کیمیا ژن پژوه پارس با اشاره به اینکه  ما افراد باهوش و دانشمند خوبی داریم که در هیچ کجای دنیا نمی‌توان مصداق آن‌ها را پیدا کرد افزود:  پتانسیل بسیار زیادی در حد جهانی می‌توانیم داشته باشیم به طوری که در بحث کرونا با همکاری آزمایشگاه های رفرانس توانستیم در عرض سه ،چهار روز دستگاهی را تولید کنیم و در اختیار کاربران قرار دهیم .


وی افزود: در زمینه مبارزه با کرونا اقدامات بسیار وسیعی صورت گرفته به طوری که در روزهای اول شیوع بیماری کرونا که درگیری بسیار زیاد بود ،برای عزیزانی که مستقیم با بیمار کرونایی تماس داشتند کابینی را  تولید کردیم که تماس به حداقل برسد لذا نمونه برداری در شرایط ایمن از طریق این کابین صورت می‌گیرد. مشتریان محترم جهت ارتباط با شرکت کیمیا ژن پژوه پارس می‌توانند با شماره 77053992-77053993 تماس بگیرند و یا به سایت www.kimiagene.com مراجعه کنند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «گفتگوی روز»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها