تخلیه و بارگیری شکر وارداتی کوبا در بندر امام(ره) | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تخلیه و بارگیری شکر وارداتی کوبا در بندر امام(ره)

 • شنبه 04 خرداد 1398 22:10
 • شناسه 38565
تخلیه و بارگیری شکر وارداتی کوبا در بندر امام(ره)

کشتی‌های متعدد از کشورهایی مانند هند، کوبا، مالزی، چین و... در بندر امام خمینی(ره) در حال تخلیه محموله کالای اساسی از جمله شکر، کنجاله سویا، دانه‌های روغنی، ذرت و روغن خوراکی هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا ،علی اکبر احمدی رئیس امور بندری بندر امام خمینی(ره) با اشاره به تخلیه شکر خام کشتی هندی طی هفته گذشته، اظهار کرد: در حال حاضر محموله 33 هزار تن یک فروند کشتی کوبایی در حال تخلیه و بارگیری است.

وی با بیان این که این محموله‌ها به استان‌های اصفهان، همدان، خراسان شمالی، خراسان رضوی و مرکزی ارسال می‌شود، افزود: به‌طور همزمان کالای اساسی شامل شکر، دانه‌های روغنی، کنجاله سویا، ذرت، روغن‌های خام خوراکی، جو و... در بندر امام در حال تخلیه و بارگیری است.

وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون 70 هزار تن جو کشتی نیکی مالزی در حال تخلیه است، افزود: بندر امام بزرگ‌ترین بندر تجاری کشور در بخش غلات است که با 11 هزار هکتار وسعت 40 پست اسکله فعال دارد.

هم‌اکنون کشتی چینی "های شنگ" در حال تخلیه 27 هزار تن روغن خام خوراکی در بندر امام است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «گمرک »

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها