لیزینگ کارآفرین، بورسی شد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

لیزینگ کارآفرین، بورسی شد

  • شنبه 22 خرداد 1400 23:03
  • شناسه 64347
لیزینگ کارآفرین، بورسی شد

لیزینگ کارآفرین باعرضه اولیه ۲۲۵میلیون سهم به‌عنوان چهارمین شرکت جدید در سال جاری و به‌عنوان پانصد و هشتادمین شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته‌شده در بورس اوراق بهادار تهران عرضه اولیه می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا،

سهام «ولکار» با محدوده قیمت ۲۰۹ تا ۲۲۰ تومانی هر سهم و سهمیه ۱۵۰ سهمی هر فرد حقیقی و حقوقی در بازار دوم معاملات بورس عرضه اولیه می‌شود. ‌‌صندوق آرمان کارآفرین و صندوق مشترک کارگزاری کارآفرین هم متعهد خرید ۵۰درصد سهام قابل‌عرضه در روز عرضه اولیه هستند. این عرضه در روز چهارشنبه نوزدهم خرداد سال‌ جاری صورت گرفته است.

‌‌‌طبق بررسی‌های انجام‌ شده، لیزینگ کارآفرین از سال ۸۳ تاسیس و در بخش‌های محصولات پزشکی و بیمارستانی، خودروی سواری، حمل‌ونقل، تجهیزات عمرانی معدنی و... فعالیت داشته است. بانک کارآفرین ۹/ ۹۹درصد سهام این شرکت را دارا بوده که با افزایش سرمایه ۱۱۰میلیارد تومانی در سال ۱۳۹۹ سرمایه اسمی ۱۵۰میلیارد تومانی را در اختیار دارد.این گزارش می‌افزاید: رویکرد و تاکید همیشگی هیات‌مدیره و مدیرعامل بانک کارآفرین بر این اصل استوار است که شرکت‌های زیرمجموعه بانک باید سهم خود از بازار صنعتی که در آن حضور دارند، را افزایش دهند و عرضه شرکت لیزینگ به بازار سرمایه ‌براساس همین رویکرد بوده و در آینده نیز شاهد عرضه سایر شرکت‌های  زیرمجموعه بانک در بازار سرمایه خواهیم بود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نشانهای تجاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها