درخواست وام با همراه بانک | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

درخواست وام با همراه بانک

  • یکشنبه 27 تیر 1400 23:25
  • شناسه 65496
درخواست وام با همراه بانک

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، به آسان‌ترین روش ممکن و به ‌دور از کاغذبازی‌های مرسوم، وام موردنیاز آن دسته از مشتریان خود را که شرایط لازم را داشته باشند پرداخت می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، اگر شما مشتری این بانک هستید و شرایط لازم برای دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه ازجمله معدل حساب لازم را دارید، می‌توانید درخواست خود را با همراه بانکتان ثبت کنید و دیگر نیازی نیست به شعبه بانک مراجعه کنید. در آخرین نسخه نرم‌افزار همراه بانک مهر ایران سرویس‌های جدیدی همچون تسهیلات آنلاین با ضامن و تسهیلات کالاکارت سازمانی ارائه ‌شده است.

بخش تسهیلات در نسخه جدید نرم‌افزار همراه بانک مهر ایران کامل‌تر شده و اکنون در قسمت درخواست تسهیلات آنلاین، سه مورد تسهیلات بدون ضامن، تسهیلات دارای ضامن و تسهیلات کالاکارت به چشم می‌خورد. قابلیت درخواست تسهیلات بدون ضامن پیش ‌از این نیز روی نرم‌افزار همراه بانک وجود داشت. تفاوت اصلی این نوع تسهیلات با تسهیلاتی که نیاز به ارائه ضامن دارد، در امتیاز اعتباری مشتری است. به‌گونه‌ای که تسهیلات بدون ضامن تنها به مشتریانی قابل‌ارائه است که در فرآیند اعتبارسنجی، خوش‌حساب و کم‌ریسک ارزیابی شوند. در حال حاضر امکان درخواست هر دو نوع تسهیلات با ضامن و بدون ضامن، با استفاده از همراه بانک مهر ایران وجود دارد.

کالاکارت نیز یک کارت اعتباری خرید کالاست که تمایز آن با طرح‌های مشابه سایر بانک‌ها در کارمزد اندک (۲ تا ۴ درصد) و پذیرندگان گسترده‌ای است که آن را پشتیبانی می‌کنند. در آخرین نسخه ارائه‌شده همراه بانک مهر ایران، قابلیت درخواست کالاکارت برای کارکنان سازمان‌ها نیز فراهم‌ شده است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نشانهای تجاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها