افزایش خدمات بانک شهر | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

افزایش خدمات بانک شهر

  • پنجشنبه 14 مرداد 1400 12:28
  • شناسه 66037
افزایش خدمات بانک شهر

رئیس هیات‌مدیره بانک شهر با اشاره به حرکت پرشتاب این بانک در مسیر بانکداری حرفه‌ای، گفت: افزایش خدمات‌رسانی به مشتریان در تمامی حوزه‌ها و پیشرفت‌های بانک، تاکیدی بر حرکت در مسیر بانکداری حرفه‌ای است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، رحیم طاهری، پیشرفت‌های بانک شهر در تمامی حوزه‌ها، به‌ویژه حوزه ارزی را یک موفقیت چشمگیر برای تمامی ارکان بانک عنوان کرد و گفت: این بانک در آینده نزدیک، پرچم‌دار ارائه خدمات ارزی به مشتریان در شبکه بانکی خواهد بود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بانک شهر یکی از بانک‌های صاحب‌نام و برتر در ارائه خدمات ارزی به‌شمار می‌رود، خاطرنشان کرد: هیات‌مدیره بانک با هدف دستیابی به سودآوری بیشتر، اصول بانکداری حرفه‌ای را به‌عنوان خط مشی جامع در بانک شهر در نظر گرفته و برنامه گسترده‌ای برای توسعه شعب ارزی در پایتخت و سایر شهرهای کشور از جمله مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز و... دارد. رئیس هیات‌مدیره بانک شهر با اشاره به وجود تفکر حرفه‌ای در بدنه این بانک، گفت: توانسته‌ایم با سیاست‌گذاری تعریف شده برای پیشبرد اهداف بر مبنای بانکداری حرفه‌ای، به‌سرعت از بانکداری سنتی فاصله بگیریم.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نشانهای تجاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها