معرفی شرکت گردشگری پارس گستران ژرف | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی شرکت گردشگری پارس گستران ژرف

  • یکشنبه 28 شهریور 1400 20:36
  • شناسه 77268
معرفی شرکت گردشگری پارس گستران ژرف

مدیر عامل شرکت گردشگری پارس گستران ژرف در گفتگو با برنامه کار آفرینان به معرفی نحوه «تم‌پارک ها» و «فضاهای گردشگری» پرداختند.

آقای گلستانی فر مدیر عامل شرکت گردشگری پارس گستران ژرف گفت: گردشگری یک صنعت پر درآمد و پول ساز است و علاوه بر آن نشان دهنده فرهنگ و هویت یک کشور است.

وی ادامه داد: فعالیت این شرکت طراحی تخصصی تم‌پارک ها است و بسیاری از هدف های گردشگری در تهران که هم پایه مراکز گردشگری در سایر نقاط جهان هست ازجمله پارک ژوراسیک در تهران را طراح کرده است.

مدیر عامل شرکت گردشگری پارس گستران ژرف اظهار داشت: تم پارک‌های حشرات غول پیکر در دار آباد، اعضای بدن انسان در دارآباد، موزه خطای دید و دکتر لند دیگر مراکز تخصصی گردشگری در تهران است که به دست متخصصان داخلی این شرکت طراحی شده است.

گلستانی فر با اشاره به اینکه تم پارک ها مراکز آموزشی تفریحی هستند که در کنار گذران اوقات فراغت آموزش را هم شامل می شوند گفت: این مراکز خانوادگی هستند و امکان رزرو خانوادگی آنها خصوصا در این روزها که درگیر بیماری کرونا هستیم وجود دارد و شایان ذکر است که تمامی شیوه نامه های بهداشتی در آن ها رعایت می‌شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر دو طرح در حال اجرا داریم گفت: یکی از این مراکز خانه وارونه در دریاچه چیتگر است و دیگری پارک سنتر کیش است که توانسته در جذب گردشگر در این جزیره موفق عمل کند.

مدیر عامل شرکت گردشگری پارس گستران ژرف خاطر نشان کرد: تمامی مراحل ایده پردازی، طراحی اجرا و بهره بردای تم پارک ها به دست یک تیم 200 نفره از جوانان در داخل کشور صورت می گیرد و حتی متقاضیانی از کشورهای عراق، سوریه، لبنان و قطر برای طراحی و ساخت داشته ایم.

گلستانی فر افزود: در دوران کرونا این تم پارک ها تعطیل نبود و 200 تا 300 نفر بازدید کننده داشته است.

وی افزود: مراحل طراحی دو تم پارک دیگر در برج میلاد به اسم سرزمین افسانه های ایرانی و مجموعه ای دیگر به نام سفر به اعماق اقیانوس در عباس آباد را شروع کرده ایم.

گلستانی فر در پایان در خصوص راه های ارتباطی با شرکت پارس گستران ژرف گفت: متقاضیان همکاری می توانند با شماره  02124557 تماس حاصل کنند و یا به پایگاه اینترنتی www.iran.fun.ir  مراجعه کنند.

مطالب بیشتر از «کسب و کار»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها