پوشاک ایرانی لیوایرن را با گارانتی بخرید | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

پوشاک ایرانی لیوایرن را با گارانتی بخرید

  • شنبه 19 مهر 1399 16:47
  • شناسه 46269
پوشاک ایرانی لیوایرن را با گارانتی بخرید

تولید کننده پوشاک لیوایرن در گفتگو با ایران کالا از اولویت کیفیت بر فیمت در تولید پوشاک و عرضه محصولات لیوایرن با گارانتی خبر داد

محمدی، تولید کننده پوشاک با نشان تجاری لیوایرن گفت راه‌اندزای تولیدی پوشاک لیوایرن از سه سال پیش آغاز شد و از اواخر سال 97 تولید خود را آغاز کرد. محمدی گفت کشور ما بازار جذابی دارد و بازار صادراتی قابل توجهی هم در کشورهای منطقه در دسترس است. محمدی افزود ما به دنبال تولید با کیفیت و افزایش سهم پوشاک ایرانی در بازار هستیم تا واردات کمتر و کمتر شود.

تولید کننده پوشاک لیوایرن گفت ما بیش از 50 کالا را در سبد کالایی داریم و در فصل حداقل 10 هزار عدد پوشاک را تولید می‌کنیم. محمدی گفت ما فعلا پوشاک مردانه را تخصصی و با تنوع بیشتر تولید می‌کنیم. وی افزود نمایندگی‌های لیوایرن در سراسر کشور فعال‌اند و جزء برترین فروشندگان صنف پوشاک در هر شهر هستند. تولید کننده پوشاک به کیفیت بالای محصولات لیوایران اشاره کرد و گفت بازه قیمتی محصولات لیوایرن نسبت  به محصولات خارجی، اقتصادی است و نسبت به نمونه‌های داخلی کمی بالاتر است.

محمدی درباره ویژگی برجسته پوشاک لیوایرن، گفت تمام محصولات لیوایرن کارت گارانتی دارند و در نمایندگی‌ها خدمات گارانتی ارائه می‌شود. وی افزود مصرف کننده حق دارد کالای باکیفیت مصرف کند و بویژه در شرایطی که قدرت خرید پایین آمده این نیاز بیشتر احساس می‌شود.

مدیر شرکت لیوایرن گفت از الیاف طبیعی و زیست‌تجدیدپذیر استفاده می‌کنیم که این الیاف نقش مهمی در سلامت دارند. وی افزود همچنین کالاهای ما از نوع چاپی نیستند که برای سلامت ضرری داشته باشند.

تولید کننده پوشاک گفت ما به دنبال افزایش تنوع محصولات‌مان هستیم تا سلایق مختلف را جذب کنیم.

محمدی به چالش‌های متعدد در زمینه تولید اشاره کرد و گفت تامین مواد اولیه یکی از مشکلات ماست که دولت باید همراهی کند. محمدی با تاکید بر نقش مردم در جهش تولید گفت: از مصرف کننده هم انتظار داریم که فریب نشان‌های تجاری خارجی را نخورد. وی افزود برخی مصرف کنندگان متاسفانه به خرید نشان‌های خارجی بی‌ کیفیت عادت کرده‌اند که این فرهنگ باید اصلاح شود.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «کسب و کار»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها