در هر جای تهران با خدمات کلید سازی سیار | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

در هر جای تهران با خدمات کلید سازی سیار

  • پنجشنبه 13 خرداد 1400 20:56
  • شناسه 63991
در هر جای تهران با خدمات کلید سازی سیار

کلید سازی سیار یکی از خدماتی است که بسیار کارآمد و مهم است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، زندگی کردن در شهرهای بزرگ و پرجمعیت دغدغه‌های بسیار زیادی به همراه دارد. گاهی کوچک‌ترین مسائل تحت تأثیر شلوغی‌های شهر و مسائل مرتبط با آن قرار گرفته و به معضل بزرگی تبدیل می‌شود. به عنوان مثال ممکن است جمعیت زیاد مانع خدمات‌رسانی سریع و کارآمد به افراد شود. امروزه برای رفع این مشکلات تدابیر زیادی اندیشیده شده و مجموعه‌های متعددی جهت رفع نیازهای افراد مشغول به فعالیت و خدمات رسانی بیست و چهار ساعته هستند. کلید سازی سیار یکی از این مجموعه‌های خدماتی است که بسیار کارآمد و مهم است. از آنجا که در بسیاری از روزها افراد شهرنشین به دلیل آشفتگی و خستگی ناشی از کار در بین آن همه شلوغی فراموش می‌کنند کلید خود را به همراه ببرند، نقش کلید سازی سیار پررنگ‌تر می‌شود. در ادامه راجع به قفل سازی سیار تهران بیشتر صحبت می‌کنیم تا با خدمات این مجموعه آشنا شوید.

گاهی پیش می‌آید که افراد به دلیل دغدغه‌های بسیاری که دارند دچار حواس پرتی کوتاه مدت شده و فراموش می‌کنند کلید منزل یا محل کار خود را به همراه ببرند. حتی ممکن است اتفاقات دیگری پیش آید که افراد کلید به همراه نداشته باشند مثلاً ممکن است کلید را داخل خانه جا گذاشته و درب را پشت سر خود ببندند. حتی ممکن است سوئیچ و کلید خودرو را داخل ماشین جا بگذارند. در این مواقع استرس و نگرانی به سراغ افراد آمده و آن‌ها را آشفته‌تر می‌کند. بنابراین دست به کارهایی می‌زنند که نه تنها با موفقیت همراه نیست بلکه بر شدت مشکل افزوده و خسارت‌های بیشتری به جای می‌گذارد. در این مواقع حفظ خونسردی و تماس با نزدیک ترین کلید سازی سیار بهترین کار است.

خدمات کلید سازی سیار تهران گذشته از باز کردن یک قفل ساده است. باز کردن قفل درب‌ ضد سرقت، بازکردن قفل‌های خارجی و ایرانی، تعمیر رکلاژ درب ضد سرقت، نصب قفل‌های دیجیتالی هوشمند، تعمیرمغزی قفل و غیره از جمله خدماتی است که این مجموعه به صورت شبانه روزی ارائه می‌دهد. با توجه به گستردگی و بزرگی شهر تهران خدمات رسانی کلید سازی سیار باید به گونه ای انجام شود که افراد کمترین زمان را به بطالت و معطلی سپری کنند. نکته قابل توجه این است که پیرو این موضوع و در راستای تحقق این هدف قفل سازی سیار شبانه روزی شمال تهران آماده ارائه خدمت به ساکنان این مناطق از شهر است. افراد متخصص و مجرب فنی حرفه ای در تهران و همچنین شمال تهران بر اساس منطقه ای که شما در آن ساکن هستید انتخاب شده و در اسرع وقت برای کمک رسانی و خدمت به شما اعزام می‌شوند. خدمات این مجموعه به شرح زیر است:

  • باز کرون قفل خودرو: ایمنی خودرو مهم‌ترین نکته‌ای است که باید به آن توجه شود تا میزان سرقت خودرو به حداقل برسد. خودروهای امروزی با سیستم قفل مرکزی به ایمنی قابل توجهی رسیده‌اند، سیستم قفل مرکزی مسئولیت مدیریت قفل و بازکردن درب‌های ماشین را به عهده دارد. معمولا در داخل درب خودرو سمت راننده میکروسوئیچ سه پایه تعبیه شده و درون سه درب دیگر نیز سه الکترو موتور قرار گرفته است. هنگامی که واحد کنترل از میکروسوئیچ درب سمت راننده سیگنال دریافت کند،فعال شده و قفل درب‌های دیگر را باز می‌کند.

گاهی ممکن است کلید داخل ماشین جا مانده و وقتی درب خودرو را می بندید، تمام درب‌های خودرو به طور خودکار قفل شوند. تنها راه حتی که در این موارد وجود دارد این است که سیم مفتول مانندی را از لای شیشه به داخل درب راننده هدایت کنید و شاسی قفل را باز بزنید. ممکن است تصور کنید این کار ایمنی ماشین را از بین می‌برد و هر سارقی می‌تواند به این روش درب ماشین را باز کند. در صورتی که چنین نیست و این کار زمانبر است. ضمن اینه تمرکز بالایی می‌طلبد. در این مواقع بهترین راهکار این است که با کلید سازی سیار  تماس گرفته و باز کردن درب خودرو را به کلید ساز سیار متخصص بسپارید.

در هر جای تهران با خدمات کلید سازی سیار

  • باز کردن قفل‌ درب های ضد سرقت و قفل‌های الکتریکی: درب‌های ضد سرقت امنیت بسیار بالایی ایجاد می‌کنند.اتصال قفل درب و لولاها به ساختار فلزی درب باعث شده که امکان شکست قفل و یا انداختن اهرم برای باز کردن لولا امکان ناپذیر باشد و یا حداقل کار آسانی نباشد. در نتیجه اگر کلید به همراه نداشته باشید باز کردن این درب‌ها کار ساده‌ای نیست. در این مواقع نگرانی و استرس بیهوده است. اگر چه شما توانایی بازکردن درب ضدسرقت خود را ندارید اما افراد فنی کار مجرب کلید سازی سیار به راحتی می‌توانند درب را برای شما باز کنند.

در رابطه با قفل‌های الکتریکی جالب است بدانید که این قفل‌ها نیاز به کلید ندارند و تنها با وارد کردن رمز به صفحه الکتریکی و یا اثر انگشت و غیره باز می‌شوند. این درب‌ها به صورت خودکار قفل شده و غیر قابل نفوذند. اگر به درستی از این قفل‌ها استفاده کنید، بدون این که به تعمیر نیاز داشته باشند، سال‌ها کار می‌کنند‌ اما در صورت عدم استفاده صحیح خراب شده و باید تعمیر شوند. علاوه بر آن نکته ای در مورد این قفل‌ها مطرح می‌شود، الکتریکی بودن آن‌ها است، یعنی هنگام قطعی برق قفل نیز از کار می‌افتد. با توجه به این موضوع که این درب‌ها بدون رمز باز نمی‌شوند و یا کلید فیزیکی ندارند، هنگام مواجه شدن با این درب‌های بسته در کمال خونسردی با کلیدسازی سیار تماس بگیرید.

  • تعمیر و تعویض قفل: گاهی افراد هنگام رویارویی با درب‌های بسته از روش‌های پیش پا افتاده‌ای مانند فرو کردن یک شی تیز به زبانه قفل اقدام با باز کردن آن می‌کنند. در این مواقع نه تنها موفق نمی‌شوند بلکه بدتر قفل را خراب می‌کنند. در بعضی موارد نیز افراد ترجیح می‌دهند برای ایمنی بیشتر درب ورودی خود را به قفل‌های هوشمند و ضد سرقت مجهز کنند. برای این منظور می‌توانند از کلید سازی سیار درخواست کمک کنند. تمام این خدمات در حیطه فعالیت قفل ساز سیار است.

چگونه یک کلید سازی سیار معتبر پیدا کنیم.؟

در هر جای تهران با خدمات کلید سازی سیار

اگر شما ساکن شهر تهران هستید و به یک قفل ساز یا کلید ساز سیار احتیاج دارید می‌توانید به راحتی وارد سایت کلید ساز سیار تهران که در ادامه لینک آن را قرار می‌دهیم شوید و بر اساس منطقه سکونت خود در بین لیست اطلاعات تماس فنی کاران معرفی شده نزدیک‌ترین کلید ساز سیار را پیدا کرده و با وی تماس بگیرید. رضایت و اعتماد مشتری اساسی‌ترین اصلی است که این مجموعه برای تحقق آن تلاش می‌کند. در این راستا تمام افراد متخصص کلید سازی سیار شمال تهران دارای گواهی نامه فنی حرفه ای، کارت ویزیت قفل سازی با نام شرکت و مجوز کار از شرکت هستند و شما به می‌توانید با بررسی کارت‌ها اجازه خدمت رسانی را صادر کنید.

در صورت نیاز بر روی لینک https://tehrankey.com/ کلید سازی سیار در شمال تهران  کلیک کرده، در خواست خود را مطرح کنید و منتظر ارائه خدمات سریع بمانید.

انتهای پیام / 

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خدمات»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها