معرفی شرکت «آستیاک» | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی شرکت «آستیاک»

  • یکشنبه 03 مرداد 1400 15:03
  • شناسه 65695
معرفی شرکت «آستیاک»

صیفی گفت: ما تولید کننده اجاق گاز، هود و سینک ظرفشویی هستیم.

 مدیرعامل شرکت آستیاک طی ارتباط زنده با شبکه ایران کالا اظهار کرد: مجموعه تولیدی شرکت آستیاک در سال ۹۶ با تعداد محدودی پرسنل در منطقه ورامین تاسیس شد و به لطف خداوند در این ۴ سال موفق شدیم تا پرسنل خودمان را به ۸۰ نفر ارتقا دهیم .

وی با اشاره به اینکه ۶۰۰ الی ۷۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم در مجموعه ما فعالیت دارند افزود:  شرکت آستیاک در زمینه اجاق گاز، هود و  سینک ظرفشویی فعالیت دارد به طوری که توانسته ایم ۵ هزار قلم کالا را تولید کنیم که  ۸۰ درصد مصرف داخلی را در بر می گیرد  و الباقی به کشورهای حاشیه خلیج فارس از جمله عراق و ارمنستان صادر می کنیم.

صیفی ادامه داد:  هدف‌مان این است که ظرفیت تولیداتمان را در سال آینده  به دو برابر افزایش دهیم، از دانشجویان و فارغ التحصیلان نخبه در شرکت استفاده کرده ایم و سعی می‌کنیم حرف های زیادی را در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشیم و تا حدود زیادی توانسته ایم در کارمان موفق باشیم.

مدیرعامل شرکت آستیاک با اشاره به اینکه ما خواستار حمایت بیشتر مسئولین از تولید هستیم گفت:  یکی از مشکلاتی که در چند وقت اخیر با آن مواجه بودیم قطعی‌برق حوزه تولید بود که مشکلات عدیده‌ای را برای ما به وجود آورد، مشتریان محترم می توانند با شماره ۳۶۲۳۴۹۱۸ تماس بگیرند و یا به سایت www.astiakhome.com مراجعه کنند.

 انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها