معرفی مجموعه «برترین حجاب» | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی مجموعه «برترین حجاب»

 • دوشنبه 11 مرداد 1400 12:02
 • شناسه 65891
معرفی مجموعه «برترین حجاب»

حسینی گفت: ما تولید کننده محصولات حجاب در زمینه چادر، مقنعه، شال و روسری هستیم.

مدیرعامل مجموعه برترین حجاب طی ارتباط زنده با شبکه ایران کالا اظهار کرد:  مشتریان محترم  هر گونه تصوری که از لباس و یا پوشش داشته باشند را ما برایشان طراحی و الگوسازی می کنیم.

وی با اشاره به اینکه ما بر روی محصولات حجاب ایرانی اسلامی به شدت تاکید داریم گفت:  کیفیت کارهای ما از نظر دوخت و پارچه بسیار بی‌نظیر است به طوری که کارهای مجموعه ما به لحاظ طراحی و دوخت تمیز است.

 حسینی با اشاره به اینکه ما از پارچه‌های نخی و نساجی استفاده می کنیم ادامه داد: سعی می‌کنیم به سرعت سفارش مشتری را به دست آنها برسانیم، یکسری از پارچه های ایرانی است اما در بحث پارچه  چادر مشکی متاسفانه دچار مشکل هستیم و از پارچه‌های وارداتی استفاده می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه تولیداتمان را با قیمت های متنوع به دست مشتری می رسانیم تا بتوانند با قیمت مورد نظر پوشاک خودشان را انتخاب کنند افزود:  به دلیل ویروس کرونا فعالیت هایمان را محدود کرده ایم و در فضای مجازی اقدام به عرضه محصولات می کنیم ،متاسفانه در دوران پاندمی کرونا کسب و کارها دچار آسیب شده است،مشتریان محترم جهت ارتباط با مجموعه برترین حجاب می توانند با شماره ۷۷۳۳۸۴۳۸ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «کسب و کار»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • قلعه رودخان

  وطن من

  قلعه رودخان (37)

  از جاذبه های گردشگری در شهر فومن با جنگل های انبوه در ارتفاعات و دژی که میراث مهمی است از قلعه نظامی و حکومتی در گیلان است

 • افوس

  وطن من

  افوس (35)

  یکی از جاذبه های گردشگری در استان اصفهان است که به عنوان یکی از قطبهای گردشگری وبه بام بلند ایران معروف است و دشت لاله های واژگون و ارتفاعات پر برف این ناحیه از جاذبه های طبیعی افوس است

 • فیلبند

  وطن من

  فیلبند (34)

  از جاذبه های گردشگری استان مازندران که بین شهر های آمل و بابل قرار دارد.این منطقه به بام شرقی مازندران مشهور است. این منطقه کوهستانی رستنگاه گیاهان دارویی نیز هست.

 • کلاردشت

  وطن من

  کلاردشت (33)

  از جاذبه های گردشگری استان مازندران که نزدیکی شهر چالوس قرار دارد. این منطقه دارای دریاچه آب شیرین و آبشارهای متعددی است.

 • دره عشق

  وطن من

  دره عشق (16)

  منطقه ای زیبا که در چهار محال بختیاری واقع شده.

آخرین خبرها