ثبت تراز منفی ۱۲ درصدی " بیمه معلم" در آذر | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

ثبت تراز منفی ۱۲ درصدی " بیمه معلم" در آذر

  • جمعه 01 بهمن 1400 15:07
  • شناسه 89138
ثبت تراز منفی ۱۲ درصدی " بیمه معلم" در آذر

بیشترین درآمدی که این شرکت بیمه‌ای از خود برجای گذاشته مربوط به رشته بیمه «ثالث-اجباری» با ۱،۰۰۲ میلیارد ریال بود که دربرگیرنده ۴۸ درصد از درآمد‌های به ثبت رسیده در آذرماه بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا شرکت بیمه معلم"ومعلم" در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به آذرماه سال جاری از فروش حق بیمه برای بیمه‌شدگان تحت پوشش خود مبلغی بالغ‌بر ۲،۱۰۰ میلیارد ریال درآمد را به ثبت رساند و طی ۹ ماه گذشته نیز این شرکت بیمه‌ای درآمد‌های تجمیعی خود را که از فروش حق بیمه به دست آورده مبلغی بالغ‌بر ۲۹،۳۵۸ میلیارد ریال اعلام کرد.

خسارت پرداختی "ومعلم" در آذرماه با کاهش پرداختی نسبت به ماه گذشته همراه بود که ۶ درصد کاهش پرداختی به خسارت دیدگان داشت، همچنین بیمه معلم در آذرماه تراز منفی ۱۲ درصدی را توانسته از خود بر جای بگذارد.

خسارت پرداختی "ومعلم" به مشتریان خود در نهمین ماه از سال جاری برابر با ۲،۳۹۰ میلیارد ریال شناسایی شد و از ابتدای سال مالی تا پایان آذرماه نیز مجموع خسارت‌های پرداختی ۲۶،۷۴۳ میلیارد ریال بود، خسارت پرداختی ماهانه در آذرماه ۲۱ درصد کمتر از متوسط خسارت پرداختی طی ۸ ماهه گذشته بود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «بورس»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها