کارآفرینی برای زنان سرپرست خانوار | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

کارآفرینی برای زنان سرپرست خانوار

  • سه شنبه 23 شهریور 1400 14:18
  • شناسه 77217
کارآفرینی برای زنان سرپرست خانوار

 مدیر آکادمی آموزشی فراهانی در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: در ابتدای کار خیلی از شغل‌ها را امتحان کردم و در نهایت احساس کردم می‌توانم به کسانی که در یادگیری اعتماد به نفس کمی دارند کمک کنم .

خانم فراهانی افزود:  از ابتدا شروع کردم به حرفه ای که در اشتغال‌زایی تاثیر داشت و به خانم ها آموزش دادم و بعد از مدتی اشتغال بالا رفت و این آکادمی را گسترش دادم و به همه شهرهای کشور رفتم و از کسانی که نمی توانستند به تهران بیایند دعوت کنم که در کلاس ها شرکت کنند.
وی افزود: در چند سال اخیر در سال 96 به عنوان کارآفرین برتر انتخاب شدم.  تاکنون هزار نفر در شهرهای تهران (شعبه اصلی) ، همچین شهرهای شیراز و بندرعباس و ... نمایندگی ایجاد کردم .
مدیرآکادمی فراهانی گفت: برای افرادی که نیاز دارند مشاور می گیرم و سعی می کنم از طریق عملی و انگیزشی کمک کنم که به هدفشون برسند.
خانم فراهانی درباره وضع اشتغال در زمان کرونا هم گفت: مشاغلی که ایجاد کردم مشاغلی است که در زمان کرونا هم بشود کار کرد. آموزش و خدمات برای همه بانوان است و به آنها مدرک داده می‌شود و سعی می کنم که افراد به تنهایی بتوانند اشتغالزایی بکنند.
وی ادامه داد: در زمان کرونا هم باید از فرصت ها استفاده کرد و از زمان باید استفاده کنیم . هر کاری که در خانه می توانیم انجام بدهیم . گاهی کارهای کوچک و ساده است . کسانی که آموزش می بینند از هنر خود استفاده می کنند و آنرا به نمایش می گذارند.
مدیرآکادمی فراهانی درباره کسب درآمد هم گفت: حداقل حقوق از هشت میلیون تومان است هست.  از کسانی که کارمی کنند حمایت می کنیم و آنرا به مردم معرفی می کنیم. 
وی افزود: برای حرفه های مختلف استعدادیابی هم داریم . کلاس ما بادقت است و ظرافت نیاز دارد. قرار است زنان بدسرپرست هم به کار بگیریم و از آنها استفاده کنیم.
راه های ارتباطی: آکادمی مرجان فراهانی  09302602878 واتس آپ ـ  شماره همراه 09121471621 

مطالب بیشتر از «خبر تاپ»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها