معرفی شرکت «ساخت ایران» | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی شرکت «ساخت ایران»

  • دوشنبه 03 آذر 1399 14:28
  • شناسه 47461

مدیر عامل شرکت ساخت ایران، تولید کننده قطعات آسانسور در گفتگو با شبکه ایران کالا در خصوص نحوه فعالیت این شرکت توضیحاتی ارائه داد.

پارسا، مدیر عامل شرکت ساخت ایران، تولید کننده قطعات آسانسور در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: درحال حاضر کشور ایران جزو 10 کشور تولید کننده آسانسور است و این افتخار بزرگی است که در این صنعت فعالیت می کنیم.

پارسا افزود: بیشتر تولیدات آسانسور بر اساس مهندسی معکوس تولید و طراحی میشود. اما شرکت ما شروع به طراحی و توسعه این محصول کرده است. شرکت ساخت ایران 20 مدل قطعه آسانسور را ثبت اختراع کرده و درحال تولید این قطعات است.

مدیر عامل شرکت ساخت ایران ادامه داد: تمام انواع آسانسورها بر پایه سبک و استفاده در شرکت ما تولید می‌شود. به عنوان مثال در آسانسورهای بیمارستانی، از فناوی استفاده می‌شود که در زمان قطع برق، تا دو ساعت آسانسور بدون برق کار می‌کند و هوای داخل کابین استریل می‌شود. آسانسورهای باری و مسافربری نیز به همین صورت به صورت تخصصی ساخته می‌شود.

وی افزود: در اسانسورهای معمولی تا 100درصد قطعات داخل ایران تولید می‌شود اما این قطعات نسبت به سایر کشورهای تولید کننده پیشرف زیادی نداشته اند. وظیفه ما این است که به قطعات آسانسور خصوصیات دیگری مثل هوشمند سازی را اضافه کنیم. به عنوان مثال اگر مسافری طی چند روز، ساعت 8 صبح از طبقه 4 به سمت پارکینگ حرکت کند، آسانسور راس ساعت 8 برای انتقال فرد به صورت خودکار در طبقه 4 می ایستد.

پارسا در پایان گفت: فعالیت شرکت ما به این صورت است که بر روی قطعات آسانسور خصوصیات دیگری اضافه می‌کنیم، به عنوان مثال آسانسورهایی که توسط شرکت ما تولید می‌شوند نیازی به سازه آهنکشی ندارد که این دو ویژگی دارد اینکه هزینه نصب آسانسور به صورت چشمگیری کاهش پیدا می‌کند و دوم، در طبقات فضای بیتشری دارید. ماهیانه 50 آسانسور به صورت کامل توسط شرکت ما تولید می‌شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «کسب و کار»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها