تشدید برخورد با واحد‌های صنفی متخلف در اجرای شیوه نامه‌های بهداشتی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تشدید برخورد با واحد‌های صنفی متخلف در اجرای شیوه نامه‌های بهداشتی

  • شنبه 21 فروردین 1400 23:13
  • شناسه 62041
تشدید برخورد با واحد‌های صنفی متخلف در اجرای شیوه نامه‌های بهداشتی

اتاق اصناف ایران طی اطلاعیه‌ای بر لزوم تشدید برخورد‌ قانونی با واحد‌های صنفی متخلف در اجرای شیوه نامه‌های بهداشتی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ای ضرورت برخورد‌های قانونی با واحد‌های صنفی متخلف در اجرای شیوه نامه‌های بهداشتی را ابلاغ کرد. در متن این اطلاعیه آمده است:

«به اطلاع عموم جامعه صنفی و اتاق‌ها و اتحادیه‌های اصناف می‌رساند؛

همان‌گونه که به کرات از سوی اتاق اصناف ایران، رعایت دستورالعمل‌ها و رویه‌های اجرایی بهداشتی مختص اصناف و واحد‌های صنفی در دوران پاندمی ویروس کووید-۱۹ در کشور اطلاع‌رسانی و مورد تاکید واقع شده و با مشارکت بالا، تمکین و مسئولیت‌پذیری در خور توجهی در همراهی با حاکمیت در این زمینه روبه‌رو بوده‌ایم، با توجه به شروع موج چهارم همه‌گیری بیماری کرونا در کشور و مواجهه با گونه‌های جهش‌یافته این ویروس لازم است خانواده بزرگ اصناف از تصمیمات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تمکین کرده تا مشمول ۱۵ روز پلمب در شهر‌های قرمز و نارنجی نشوند.

همچنین ضروری است تشکل‌های صنفی در تشدید نظارت، بازرسی و برخورد‌های قانونی از صبح شنبه مورخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ با متخلفان اهتمام ورزند.

با عنایت به موارد فوق مقتضی است با همت جدی‌تر مشارکت و همراهی همیشگی صنوف با ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و قرارگاه عملیاتی مربوطه مورد توجه واقع شود که در غیر این صورت با تبعات و خسارت‌های وسیع‌تر مالی، اقتصادی و جانی در کشور برای آحاد جامعه از جمله صنوف مواجه خواهیم شد.

حفظ سلامت عموم مردم و خانواده بزرگ اصناف در گرو تدقیق در اجرای بهینه دستورالعمل‌ها، اعمال قانون و برخورد‌های قانونی با متخلفان خواهد بود.»

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از « اتاق اصناف»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها