فرمانده ناجا: پلیس مستنداتی درمورد قاچاق ساماندهی شده دارد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

فرمانده ناجا: پلیس مستنداتی درمورد قاچاق ساماندهی شده دارد

  • چهارشنبه 02 بهمن 1398 05:41
  • شناسه 40983
فرمانده ناجا: پلیس مستنداتی درمورد قاچاق ساماندهی شده دارد

فرمانده نیروی انتظامی گفت: باید با کسانی که ساماندهی شده و غیر ساماندهی شده، اقدام به قاچاق می‌کنند، برخورد شود زیرا پلیس در این زمینه مستنداتی دارد که قاچاق ساماندهی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا سردار حسین اشتری روز سه شنبه در نخستین همایش نقش امنیت در اقتصاد ملی و رونق تولید در سالن اجلاس سران با بیان این مطلب افزود: ایجاد امنیت در فضای اقتصادی یکی از بسترهای امنیت است، براین اساس باید امنیت سرمایه‌گذاران، کارگزاران و فعالان اقتصادی تامین شود و مطمئن باشند که امنیت آن‌ها تامین شده است.

وی ادامه داد: نباید به امنیت اقتصادی کشور خدشه‌ای وارد شود زیرا در شرایط کنونی از موضوعات مهم در کشور مساله اقتصاد است.

سردار اشتری ادامه داد: چنانچه به نتایج نظرسنجی‌های انجام شده از مردم رجوع کنیم، خواهیم دید که بیشترین دغدغه‌ مردم مساله اقتصادی است براین اساس اگر از مردم بپرسیم که درخواستشان از دولت یا مجلس چیست بطور قطع، خواهند گفت که  بیشترین دغدغه و توقع آن‌ها ساماندهی وضعیت اقتصادی کشور است.

فرمانده نیروی انتظامی اضافه کرد: دشمن برای ضربه زدن به کشور، هدف گذاری کرده به همین دلیل فعالیت هایی انجام می دهد تا به اهداف عالیه‌ ای که پیش بینی و برنامه ریزی کرده ایم نرسیم.

اشتری ادامه داد: باید با استفاده از تکنولوژی روز از سرچشمه و مبدا، از قاچاق جلوگیری شود. پلیس تلاش می کند تا مشکلات اقتصادی را از سر راه فعالان اقتصادی بردارد به همین دلیل رویکرد پلیس در این زمینه سلبی نیست.

فرمانده ناجا گفت:‌ اقدامات دشمن در جنگ اقتصادی و عملکرد برخی مدیران سبب شده تا با مشکلاتی در حوزه اقتصاد روبرو شویم و به همین دلیل ناجا وظیفه دارد که در عرصه‌ اقتصادی، امنیت ایجاد کند.

وی افزود: پلیس امنیت اقتصادی امسال راه اندازی شد زیرا اگر با مفاسد و مجرمان اقتصادی با هدف ارتقاء و رونق تولید در کشور برخورد شود،  می‌تواهیم از فعالان اقتصادی که مجاهدانه در کشور تلاش می‌کنند، حمایت کرده تا امنیت آنها تضمین شود.

اشتری تاکید کرد: باید با کسانی که ساماندهی شده و غیر ساماندهی شده، اقدام به قاچاق می‌کنند، برخورد شود زیرا پلیس در این زمینه مستنداتی دارد که قاچاق ساماندهی شده است از سوی دیگر توضیحاتی در این مورد وجود دارد که باید با هر نوع قاچاق برخورد شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از « قاچاق »

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها