کارآفرینی کردستان انامقی و محمد خالد عبادی از تولید محصولات بهداشتی، مشاوره کسب و کار با محسن مهرخواه | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

وقت کار

کارآفرینی کردستان انامقی و محمد خالد عبادی از تولید محصولات بهداشتی، مشاوره کسب و کار با محسن مهرخواه

  • دوشنبه 17 تیر 1398 09:00
کارآفرینی کردستان انامقی و محمد خالد عبادی از تولید محصولات بهداشتی، مشاوره کسب و کار با محسن مهرخواه

دریافت ویدیو

شماره قسمت: 103

در این قسمت کارآفرینان کردستان انامقی و محمد خالد عبادی کارشناس محسن مهرخواه به سوالات کسب درآمد در زمینه تخصصی خود به بینندگان پاسخ می‌دهند.

در ابتدای این برنامه‌ی وقت کار و در بخش کارآفرین کردستان انامقی و محمد خالد عبادی داستان فعالیتشان در زمینه تولید محصولات بهداشتی را روایت کرده و اطلاعات لازم برای راه‌اندازی این شغل را در اختیار بینندگان قرار دادند. در بخش کارآموزی مخاطبان با محمود تقدسی فر که اخیرا از طریق سایت دانشکار به کارآموزی در زمینه مهندسی مکانیک در شرکت مهندسی حدید افزار مشغول شده آشنا شدند. همچنین با آقای آرمین کریمی مدیرعامل شرکت نبض هوشمند سلامت که در روزهای اخیر بیشترین کارآموز را جذب کرده بودند گفتگوی تلفنی انجام شد. در بخش ِ ایده‌های کسب و کار آقای رادمهر ایده‌ها و خلاقیت‌های جذاب کسب و کاری را توضیح داد. در بخش مشاوره‌ی کسب و کار نیز آقای محسن مهرخواه, کارآفرین در زمینه پرورش طیور سوالات کسب و کاری مخاطبان را پاسخ داد. و در بخش «۵ نکته‌ی طلایی» بینندگان با 5 روشِ شیرین کردن خرید برای مشتری آشنا شدند.

سایر قسمت‌ها

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها