کسب درامد و کارآفرینی از طریق فناوری نانو | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

وقت کار

کسب درامد و کارآفرینی از طریق فناوری نانو

 • پنجشنبه 13 دی 1397 13:35
کسب درامد و کارآفرینی از طریق فناوری نانو

دریافت ویدیو

شماره قسمت: 57

کسب درامد و کارآفرینی از طریق فناوری نانو مهدی رحمانی کارآفرین در زمینه فناوری نانو حمیدرضا فقیری نژاد تولیدکننده قطعات الکترونیکی امیرحسین حقیقت طراح گروه آموزشی و مشاور مدیریت

کسب درامد و کارآفرینی از طریق فناوری نانو مهدی رحمانی کارآفرین در زمینه فناوری نانو حمیدرضا فقیری نژاد تولیدکننده قطعات الکترونیکی امیرحسین حقیقت طراح گروه آموزشی و مشاور مدیریت در بخش ابتدایی این برنامه مهدی رحمانی مخترع و کارآفرین در حوزه فناوری نانو داستان ورودش به عرصه علم و کارآفرینی را روایت کرد و در ادامه به سئوالات بینندگان در زمینه کسب ثروت از طریق علم و دانش پاسخ داد . رحمانی مهمترین عامل موفقیت شغلی را داشتن انگیزه و اراده عنوان کرد و توضیح داد که چگونه پس از تکمیل دوره تحصیلاتش توانسته با گروهی از دوستانش در زمینه رنگ های ضد باکتری اختراع و تولیدات کم نظیر در سطح جهان داشته باشد و محصولات را به کشورهای متعدد صادر کند . در بخش پایانی برنامه ی وقت کار دو نفر از متقاضیان سرمایه و نیروی انسانی کسب و کارشان را برای مخاطبان توضیح دادند و پیشنهاداتی در خصوص سرمایه گذاری و استخدام به مخاطبان ارائه کردند.

سایر قسمت‌ها

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • تولید داروهای دانش بنیان

  بارکد

  تولید داروهای دانش بنیان (518)

  مهمانان حضوری : آقایان خانم مریم مهاجری مدیرعامل شرکت دانش بنیان فناوری نانو دارو البرز و سید جواد مولی دبیر علمی کنگره بین المللی ژنتیک. در این برنامه درباره تولید داروهای دانش بنیان، تجاری سازی محصولات دانش بنیان و مشکلات در این حوزه صحبت کردیم.

 • شرکت تولیدی کفش باران

  چرخ

  شرکت تولیدی کفش باران (1)

  شرکت تولیدی کفش باران بیوگرافی و هدف شرکت تولیدی کفش باران پس از گذشت حدود ربع قرن از فعالیت متمرکز و تخصصی در زمینه تولید انواع کفش با برخورداری از نیروهای کارآمد و متخصص با استفاده از نوین ترین فرآیندهای تولیدی در خدمت صنعت کفش کشور می باشد. کفش باران با تلاش مستمر، در راستای ارتقای کیفیت ماندگار ، و با ارائه ی محصولات خود با قالبهای طبی در کاربری مردانه و زنانه و با توجه به حفظ سلامتی کمر و زانو عرضه می نماید.

 • شرکت تولید کفش دنیلی جلفا

  تعادل

  شرکت تولید کفش دنیلی جلفا (1)

  شرکت تولید کفش دنیلی جلفا شرکت دنیلی جلفا، با تولید انواع کفش های مد روز دنیا، تلفیقی از هنر تولید کفش دست دوز سنتی با ترکیب طراحی مدرن است. تاکید ویژه به جزئیات در تولید، مزایای بسیار قدرتمندی را برای دنیلی به ارمغان آورده است.

 • باشگاه و مرکز پرورش اسب هرندی

  صنایع تهران و دماوند

  باشگاه و مرکز پرورش اسب هرندی (32)

  این باشگاه به تربیت و پرورش اسب زیبای عرب، کرد، دره‌شور و دیگر نژادهای معروف اصیل یا بومی اختصاص یافته است و در کنار آن نگهداری حرفه‌ای از اسب و آموزش سوارکاری را نیز در برنامه دارد.

 • صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی شهرستان دشتستان

  صنایع بوشهر

  صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی شهرستان دشتستان (31)

  هدف از تاسیس دادن وام های کم بهره و آسان برای ایجاد اشتغال زنان روستایی کمک به بهبود اقتصاد و معیشت خانواده-جلوگیری از مهاجرت روستاییان

آخرین خبرها