قطعات لاستیکی صنعت و خودرو | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بارکد

قطعات لاستیکی صنعت و خودرو

 • پنجشنبه 16 آبان 1398 16:17
قطعات لاستیکی صنعت و خودرو

دریافت ویدیو

شماره قسمت: 579

فرصتهای صنعت پلاستیک برای خودرو سازان

صنایع لاستیکی کربن بسپار اسپادانا (تولیدقطعات لاستیکی) با توان تولید سالانه بیش از 250 تن انواع قطعات لاستیکی در اصفهان و به کارگیری کادری مجرب، توانسته سهم بسیار بزرگی در صنایع لاستیکی کشور داشته باشد.از جمله محصولات صنایع لاستیکی کربن بسپار تولید انواع گردگیر، اورینگ، واشر، ضربه گیر، انواع کش، انواع واشر و .... است.

سایر قسمت‌ها

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • قهرود

  وطن من

  قهرود (64)

  قهرود روستای سرسبز و زیبا با جاذبه های فراوان تاریخی و گردشگری در اصفهان است که فصل بهار آن ،فصل گلاب گیری است و بسیار دیدنی و جذاب است.سد قهرود و دو حمام تاریخی آن از شگفتیهای مهندسی ایرانی در سلسله صفویه می باشد که جاذبه گردشگری را در این منطقه افزایش داده است.

 • برزک

  وطن من

  برزک (62)

  این روستا زیبا و بکر دارای باغ های متعدد و مختلف میوه و نیز باغ های گل محمدی در اصفهان است که گلاب گیری در این منطقه باعث جاذبه گردشگری و نیز چشمه سارهای فراوان و سفره های آب زیرزمینی و بناهای تاریخی به جا مانده از دوره سلجوقیان این منطقه را به بهشت کوچکی تبدیل کرده است.

 • قزاآن

  وطن من

  قزاآن (63)

  این روستا در منطقه کوهستانی و سردسیر اصفهان واقع شده است . وجود دره پر درخت و خرم با رودهای جاری در آن جزو روستاهای مهم گردشگری اصفهان است. قالی بافی ،باغداری و کشاورزی از مشاغل این روستاست و کیفیت گل محمدی آن از مرغوب ترین گل و گلاب این منطقه است.

 • ارنگه

  وطن من

  ارنگه (60)

  از جاذبه های این روستا خونه های قدیمی تا ویلاهای زیبا واقع در استان البرز است و چشم سارها و آبشارهای متعدد و فراوانی دارد. با طبیعتی بکر و زیبا و باغ های بسیار زیادی از جمله باغ سییب قرمز،گیلاس،گردو،گلابی و توت از مهم ترین آنان است.

 • چشمه زنه

  وطن من

  چشمه زنه (59)

  گردشگاه چشمه زنه از مهمترین جاذبه های طبیعی چهار محال و بختیاری است.به علت سرسبزی و خرمی و پرآبی از آن به عنوان منطقه هزار چشمه یاد می شود و با بناهای تاریخی از دوره ایلامیان با قدمتی چهار هزار ساله،قرار دارد.

آخرین خبرها