معرفی شرکت دانش بنیان توپاژ ژن کاوش | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بارکد

معرفی شرکت دانش بنیان توپاژ ژن کاوش

 • پنجشنبه 07 شهریور 1398 18:10
معرفی شرکت دانش بنیان توپاژ ژن کاوش

دریافت ویدیو

شماره قسمت: 525

مهمان حضوری : آقای رضا آذربایجانی مدیرعامل شرکت دانش بنیان توپاژ ژن کاوش. در این برنامه درباره مزیت محصولات شرکت دانش بنیان توپاژ ژن کاوش و مشکلات این شرکت صحبت کردیم.

شرکت دانش بنیان توپاز ژن کاوش، فعالیت خود را بعد از اختراع اولین کیت استخراج DNA ستونی در ایران که در جشنواره رازی سال 1388 و در بخش اختراعات مقام اول را کسب کرد، و با افزودن محصولات کاملاً بومی دیگر در سال 1391 آغاز کرد. هدف از فعالیت شرکت، بومی سازی کیت های مولکولی وارداتی بود که در حوزه ژنتیک و بیوتکنولوژی، هزینه زیادی را متحمل جامعه علمی کشور میکرد. شرکت توپاز ژن کاوش با ارائه با کیفیت ترین محصولات و دقیق ترین نتایج همواره یار و حامی مشتریان عزیز خود در دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی، شرکت های دارویی و آزمایشگاه های ژنتیک پزشکی تراز اول کشور حتی در پیچیده ترین پروژه های تحقیقاتی بوده است.

سایر قسمت‌ها

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • دریاچه گهر

  وطن من

  دریاچه گهر (50)

  آب این دریاچه بسیار زلال و صاف است به طوری که کف دریاچه قابل رویت است با جنگل های کوچک و زیبا که تفرجگاه بسیار خوبی برای گردشگران است.

 • آب ملخ

  وطن من

  آب ملخ (51)

  این منطقه با دارا بودن رودخانه ،ارتفاعات بلند دنا ،چشمه های فراوان و پرآب،همجواری کوه و جنگل، به مکانی مناسب برای گردشگری و اوقات فراغت تبدیل شده است

 • لردگان آبشارآتشگاه

  وطن من

  لردگان آبشارآتشگاه (52)

  آتشگاه منطقه تاریخی است که آب و هوای معتدل و رودخِرسان در آن جاری است و طبیعتی بسیار بکر و زیبایی دارد.

 • دریوک

  وطن من

  دریوک (49)

  دریوک یکی از ییلاقات دیدنی رشته کوه البرز است که طبیعتی بکر و و تماشایی دارد با آبشارهای طبقاتی بسیار زیبا و چشمه ساران فراوان و گل های متنوعی در این منطقه است

 • آبشار بیشه

  وطن من

  آبشار بیشه (47)

  از زیباترین و معروفترین آبشارهای ایران است که در میان جنگل های بلوط و کوه های زاگرس در استان لرستان قرار گرفته است

آخرین خبرها