پرورش کنگر | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بارکد

پرورش کنگر

 • شنبه 29 تیر 1398 10:05
پرورش کنگر

دریافت ویدیو

شماره قسمت: 491

مهمانان حضوری : آقایان نصرت الله مختاری کارآفرین و مجید دوستانی کارآفرین. در این برنامه درباره کشت و پرورش کنگر در کشور و مزایای آن صحبت کردیم.

در كشور ما كه چهار نوع آب ‌و هوا در مناطق مختلف آن موجود است زمانی كه مكانی را براي يک فعاليت كشاورزی و دامداری انتخاب می‌كنيم، عامل آب ‌و هوای منطقه از نكات بسيار مهم در انتخاب نوع گياه و نوع حيوان مورد نظر است تا سازگاری كامل با منطقه داشته باشد. پژوهشکده سعادت با ارائه طرحی كاملاً عملی هيچ پس ‌ماندی باقی نمی‌ماند كه بدون استفاده باشد بلكه در يک چرخه توليدی به ‌صورت كامل از آن استفاده ‌شده و در مرحله ديگری از اين چرخه به بهره‌برداری می‌رسد. هر کدام از مراحل اين چرخه توليدی يک نوع فعاليت كشاورزی و دامداری است كه در بالاترين سطح فناوری و با بهره‌گيری از علم روز سعی شده است كه بهترين نتيجه از آن گرفته شود تا به نحوی وابستگی كشور را به واردات در اين بخش کم ‌رنگ‌تر كنيم.

سایر قسمت‌ها

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • دریاچه گهر

  وطن من

  دریاچه گهر (50)

  آب این دریاچه بسیار زلال و صاف است به طوری که کف دریاچه قابل رویت است با جنگل های کوچک و زیبا که تفرجگاه بسیار خوبی برای گردشگران است.

 • آب ملخ

  وطن من

  آب ملخ (51)

  این منطقه با دارا بودن رودخانه ،ارتفاعات بلند دنا ،چشمه های فراوان و پرآب،همجواری کوه و جنگل، به مکانی مناسب برای گردشگری و اوقات فراغت تبدیل شده است

 • لردگان آبشارآتشگاه

  وطن من

  لردگان آبشارآتشگاه (52)

  آتشگاه منطقه تاریخی است که آب و هوای معتدل و رودخِرسان در آن جاری است و طبیعتی بسیار بکر و زیبایی دارد.

 • دریوک

  وطن من

  دریوک (49)

  دریوک یکی از ییلاقات دیدنی رشته کوه البرز است که طبیعتی بکر و و تماشایی دارد با آبشارهای طبقاتی بسیار زیبا و چشمه ساران فراوان و گل های متنوعی در این منطقه است

 • آبشار بیشه

  وطن من

  آبشار بیشه (47)

  از زیباترین و معروفترین آبشارهای ایران است که در میان جنگل های بلوط و کوه های زاگرس در استان لرستان قرار گرفته است

آخرین خبرها