تولید طلا و جواهر | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بارکد

تولید طلا و جواهر

 • دوشنبه 13 اسفند 1397 16:13
تولید طلا و جواهر

دریافت ویدیو

شماره قسمت: 388

نکات مهم هنگام خرید طلا و جواهر

تولید کنندگان طلا و جواهر مطالب کاربردی و جالبی برای خریداران این گونه محصولات دارند. شرکت صلحی وند امکان پس دادن کالای فروخته شده را در این صنعت گران قیمت فراهم ساخته است. مهمانان برنامه حامد صلحی وند مدیر عامل هولدینگ صلحی وند و شاهین رفیع پور مدیر عامل شرکت استند کام هستند.

سایر قسمت‌ها

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • ارنگه

  وطن من

  ارنگه (60)

  از جاذبه های این روستا خونه های قدیمی تا ویلاهای زیبا واقع در استان البرز است و چشم سارها و آبشارهای متعدد و فراوانی دارد. با طبیعتی بکر و زیبا و باغ های بسیار زیادی از جمله باغ سییب قرمز،گیلاس،گردو،گلابی و توت از مهم ترین آنان است.

 • چشمه زنه

  وطن من

  چشمه زنه (59)

  گردشگاه چشمه زنه از مهمترین جاذبه های طبیعی چهار محال و بختیاری است.به علت سرسبزی و خرمی و پرآبی از آن به عنوان منطقه هزار چشمه یاد می شود و با بناهای تاریخی از دوره ایلامیان با قدمتی چهار هزار ساله،قرار دارد.

 • سی سخت،چشمه میشی

  وطن من

  سی سخت،چشمه میشی (58)

  در این منطقه جویبارها و چشمه ساران از کوه های دنا سرازیر شده و طبیعت بسیار بکر و زیبا را سیراب می کند.چشمه میشی از مهم ترین چشمه های منطقه سی سخت است .این چشمه یکی از پر آب ترین و خنک ترین چشمه های زاگرس واقع در استان کهکیلویه و بویر احمد است.

 • چشمه دیمه

  وطن من

  چشمه دیمه (57)

  در این مکان زیبا مراتع و زمین های سرسبز و حاصلخیز چهارمحال و بختیاری و آب فراوانی وجود دارد و در نزدیکی روستای دیمه چشمه زیبا ،گوارا و زلال قرار دارد که یکی از جاذبه های گردشگری این روستاست

 • چیمه

  وطن من

  چیمه (55)

  در دل این کویر وادی سرسبزی بنام چیمه وجود دارد که مثل بهشت دست نخورده بکر و ناشناخته است.چیمه در دامنه کوه کرکس قرار گرفته واژه چیمه به معنای سرسبز و خرم است.چیمه در همسایگی ابیانه قرار دارد.

آخرین خبرها