ساخت ماشین آلات تولید قطعات بتنی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بارکد

ساخت ماشین آلات تولید قطعات بتنی

 • یکشنبه 02 تیر 1398 16:04
ساخت ماشین آلات تولید قطعات بتنی

دریافت ویدیو

شماره قسمت: 470

مهمانان حضوری : آقایان سینا سیدی مدیرعامل گروه صنعتی سیدی تبریز و محرم کریمی دبیر کانون سراسری انجمن های صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان بتن آماده و قطعات بتنی. در این برنامه صنعت ساخت ماشین آلات تولید قطعات بتنی و چالش ها و مشکلات این صنعت را مورد بررسی قرار دادیم.

چه آیتم هایی در تولید ماشین آلات قطعات بتنی اهمیت دارند؟ با پیشرفت تجهیزات الکترونیکی، هیدرولیکی و پنوماتیک تحولی بزرگ در صنعت ساختمانی به وجود آمد. از جمله این تحولات ورود دستگاه های بلوک زن و جدول زن به صنعت ماشین سازی است. اولین دستگاه ها، دستی و با ظرفیت تولید کم ساخته شدند. دستگاه های اولیه تنها قادر به تولید مدل های ساده‌ای از بلوک و جدول بودند. با گذشته زمان دستگاه ها پیشرفت کردند و از حالت دستی به نیمه اتوماتیک و اتوماتیک ارتقاء یافتند. علاوه بر آن امروزه دستگاه های بلوک زن و جدول زن چند کاره هستند و قابلیت تولید بلوک، جدول و سنگفرش دارند. قابلیت چند کاره بودن دستگاه به راحتی با تعویض قالب صورت می گیرد. سه آیتم که در تولید اهمیت دارند عبارتند از ظرفیت تولید محصولات، کیفیت محصول نهایی و قطعات و تجهیزات مصرفی در دستگاه بلوک زنی است.

سایر قسمت‌ها

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • دریاچه گهر

  وطن من

  دریاچه گهر (50)

  آب این دریاچه بسیار زلال و صاف است به طوری که کف دریاچه قابل رویت است با جنگل های کوچک و زیبا که تفرجگاه بسیار خوبی برای گردشگران است.

 • آب ملخ

  وطن من

  آب ملخ (51)

  این منطقه با دارا بودن رودخانه ،ارتفاعات بلند دنا ،چشمه های فراوان و پرآب،همجواری کوه و جنگل، به مکانی مناسب برای گردشگری و اوقات فراغت تبدیل شده است

 • لردگان آبشارآتشگاه

  وطن من

  لردگان آبشارآتشگاه (52)

  آتشگاه منطقه تاریخی است که آب و هوای معتدل و رودخِرسان در آن جاری است و طبیعتی بسیار بکر و زیبایی دارد.

 • دریوک

  وطن من

  دریوک (49)

  دریوک یکی از ییلاقات دیدنی رشته کوه البرز است که طبیعتی بکر و و تماشایی دارد با آبشارهای طبقاتی بسیار زیبا و چشمه ساران فراوان و گل های متنوعی در این منطقه است

 • آبشار بیشه

  وطن من

  آبشار بیشه (47)

  از زیباترین و معروفترین آبشارهای ایران است که در میان جنگل های بلوط و کوه های زاگرس در استان لرستان قرار گرفته است

آخرین خبرها