شرکت تولیدی حوله لاروسا | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

صنایع آذربایجان غربی و کردستان

شرکت تولیدی حوله لاروسا

 • چهارشنبه 20 شهریور 1398 02:00
شرکت تولیدی حوله لاروسا

دریافت ویدیو

شماره قسمت: 10

تولید انواع حوله های ابعادی، تن پوش ها، انواع ست و تن پوش های بچه گانه و سایر ملزومات حوله ای

شرکت تولیدی حوله لاروسا با تلاش مستمر در زمینه گسترش و نو آوری و همچنین انجام کلیه مراحل تولید در خود کارخانه ، علاوه بر تامین بازارهای داخلی، توانسته است محصولات خود را به کشورهای اروپایی نیز صادرات نماید. تولیدات لاروسا تنوعی است از انواع حوله های ابعادی ، تن پوش ها، انواع ست و تن پوش های بچه گانه و سایر ملزومات حوله ای. الیاف به کار رفته در بافت حوله لاروسا صد در صد خالص و از جنس پنبه می باشد. کلیه مراحل بافت با دستگاه های پیشرفته و توسط نیروهای مجرب ، متناسب با رنگ های روز اروپا به صورت صد در صد راکتیو با لطافت ، نرمی و ثبات رنگ بالا صورت می گیرد. محصولات متنوع لاروسا با کیفیت دوخت بسیار بالا ، مدرن و با دوام، در بسته بندی های زیبا و قابلیت حمل آسان ، ارائه می شوند. الیاف به کار رفته در بافت حوله لاروسا صد در صد خالص و از جنس پنبه است. محصولات شرکت لاروسا از 12 ماه خدمات پس از فروش برخوردار است. شکل بسته بندی بگونه¬ای است که زیبایی ، دوام و حمل آسان در آن منظور شده است. تنوع بخشی محصولات و عرضه کلیه اقلام مورد نیاز هموطنان محترم در زمینه منسوجات خانگی و دکوراسیون داخلی به همراه ارائه خدمات لازم و رضایت بخش از اصلی ترین اهداف شرکت لاروسا می باشد. پویایی ، وفاداری به مشتری و دانش محوری در صنعت، جزو اصول اصلی شرکت لاروسا محسوب می شود. شرکت لاروسا با بیش از شصت سال سابقه تولید، با کیفیت¬ترین حوله های ایرانی را به مصرف کنندگان ارائه می دهد.

سایر قسمت‌ها

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • نمایشگاه آسانسور:گروه مهندسی بازرگانی هیدرولیفت (سایت)

  نما و نمایشگاه

  نمایشگاه آسانسور:گروه مهندسی بازرگانی هیدرولیفت (سایت) (144)

  تولیدکننده آسانسورهای هیدرولیک و نیرو محرکه اصلی آسانسور و سایر متعلقات

 • شرکت تولیدی پوشاک نانو مهیار زنجان

  پیشران 9

  شرکت تولیدی پوشاک نانو مهیار زنجان (3)

  شرکت تولیدی صادراتی پوشاک مهیار، سال 1366 با تولید جوراب، قدم به عرصه تولید نهاد. این شرکت اولین تولید کننده جوراب آنتی باکتریال در ایران می باشد که با استفاده از فناوری نانوذرات نقره، اقدام به تولید جوراب با خاصیت ضد میکروب و ضد بو نموده است.

 • نمایشگاه آسانسور:شرکت ایمن موتور فرش باف(سایت)
 • شرکت تولیدی پوشاک نانو مهیار زنجان

  پیشران 9

  شرکت تولیدی پوشاک نانو مهیار زنجان (3)

  شرکت تولیدی صادراتی پوشاک مهیار، سال 1366 با تولید جوراب، قدم به عرصه تولید نهاد. مدیریت این شرکت طی سالهای متمادی با عبور از چالشهای متعدد، روز به روز به میزان تولید خود افزود و محصولات خود را علاوه بر جوراب، به دستکش و زیرپوش نیز گسترش داد. این شرکت اولین تولید کننده جوراب آنتی باکتریال در ایران می باشد که با استفاده از فناوری نانوذرات نقره، اقدام به تولید جوراب با خاصیت ضد میکروب و ضد بو نموده است.

 • موج بافی ( اصلاح تایتل )

  تعادل

  موج بافی ( اصلاح تایتل ) (1)

  موج بافی موج پارچه ایست دستبافت که از پشم گوسفند بافته می شود و از رنگهای متعدد و شاد برخوردار است. در قدیم از موج به عنوان رختخواب پیچ ، پتو ، پشتی ، رویه کرسی ، سجاده و گاه برای چادر عشایر استفاده می شده است. از موج در ماه های سرد به عنوان رو انداز و قدیمترها به عنوان پوشش تزئیینی روی کرسی ها می انداختند. نقوش تزئیینی موج دارای ویژگی های مشابهی است و در محدوده خاصی سیر می کند. طرح های موج که از اصالت و خصوصیات محلی و بومی برخوردار هستند عبارتند از پر طاووس ، چهارخانه، سیاه و سفید، تخت قرمز ، گل، کله کبکی ، شانه ، گنجیشک ، پروانه، بزکوهی ، درخت و ماهی ، ترنج و برگ بیدی.

آخرین خبرها