شرکت سیمرغ سرفراز سروش کردستان_م | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

صنایع آذربایجان غربی و کردستان

شرکت سیمرغ سرفراز سروش کردستان_م

 • چهارشنبه 20 شهریور 1398 02:00
شرکت سیمرغ سرفراز سروش کردستان_م

دریافت ویدیو

شماره قسمت: 9

تولید کننده تجهیزات پزشکی ، بیمارستانی و اسپان باند

شرکت سیمرغ سرفراز سروش کردستان تولید کننده البسه های یکبار مصرف و پارچه ایی بیمارستانی ،آزمایشگاهی ، گان جراحی و ملزومات اتاق عمل است. تمامی مراحل دوخت از صفر تا صد در واحد تولید این شرکت انجام می گیرد و به دلیل حذف واسته محصولات نهایی با قیمت مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. آنچه که این شرکت را از سایر تولید کنندگان متمایز می کند استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت ، طراحی به روز و مطابق با استانداردهای وزارت بهداشت ، دوخت مناسب ، با دوام و تنوع در طرح و رنگ است. مدیریت و پرسنل شرکت سیمرغ سرفراز سروش کردستان همواره در تلاش اند تا در جهت بهبود کیفیت و ارائه خدمات بهتر گام بردارند. هدف شرکت سیمرغ سرفراز سروش کردستان تحقق توسعه و رشد کیفی مداوم و مستمر است. افق فعالیت مدیریت شرکت سیمرغ سرفراز سروش کردستان ، صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه و برخی کشورهای اروپایی و آسیای مرکزی است.

سایر قسمت‌ها

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • نمایشگاه آسانسور:گروه مهندسی بازرگانی هیدرولیفت (سایت)

  نما و نمایشگاه

  نمایشگاه آسانسور:گروه مهندسی بازرگانی هیدرولیفت (سایت) (144)

  تولیدکننده آسانسورهای هیدرولیک و نیرو محرکه اصلی آسانسور و سایر متعلقات

 • شرکت تولیدی پوشاک نانو مهیار زنجان

  پیشران 9

  شرکت تولیدی پوشاک نانو مهیار زنجان (3)

  شرکت تولیدی صادراتی پوشاک مهیار، سال 1366 با تولید جوراب، قدم به عرصه تولید نهاد. این شرکت اولین تولید کننده جوراب آنتی باکتریال در ایران می باشد که با استفاده از فناوری نانوذرات نقره، اقدام به تولید جوراب با خاصیت ضد میکروب و ضد بو نموده است.

 • نمایشگاه آسانسور:شرکت ایمن موتور فرش باف(سایت)
 • شرکت تولیدی پوشاک نانو مهیار زنجان

  پیشران 9

  شرکت تولیدی پوشاک نانو مهیار زنجان (3)

  شرکت تولیدی صادراتی پوشاک مهیار، سال 1366 با تولید جوراب، قدم به عرصه تولید نهاد. مدیریت این شرکت طی سالهای متمادی با عبور از چالشهای متعدد، روز به روز به میزان تولید خود افزود و محصولات خود را علاوه بر جوراب، به دستکش و زیرپوش نیز گسترش داد. این شرکت اولین تولید کننده جوراب آنتی باکتریال در ایران می باشد که با استفاده از فناوری نانوذرات نقره، اقدام به تولید جوراب با خاصیت ضد میکروب و ضد بو نموده است.

 • موج بافی ( اصلاح تایتل )

  تعادل

  موج بافی ( اصلاح تایتل ) (1)

  موج بافی موج پارچه ایست دستبافت که از پشم گوسفند بافته می شود و از رنگهای متعدد و شاد برخوردار است. در قدیم از موج به عنوان رختخواب پیچ ، پتو ، پشتی ، رویه کرسی ، سجاده و گاه برای چادر عشایر استفاده می شده است. از موج در ماه های سرد به عنوان رو انداز و قدیمترها به عنوان پوشش تزئیینی روی کرسی ها می انداختند. نقوش تزئیینی موج دارای ویژگی های مشابهی است و در محدوده خاصی سیر می کند. طرح های موج که از اصالت و خصوصیات محلی و بومی برخوردار هستند عبارتند از پر طاووس ، چهارخانه، سیاه و سفید، تخت قرمز ، گل، کله کبکی ، شانه ، گنجیشک ، پروانه، بزکوهی ، درخت و ماهی ، ترنج و برگ بیدی.

آخرین خبرها